تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر SPLIT BULLET

هیچ راه فراری وجود ندارد و هرلحظه تعداد دشمنان افزوده می شود . از همه طرف مورد حمله قرار گرفته اید و باید تا آخرین توان در برابر دشمنان مقاومت کنید . در صورتی که بتوانید دشمنان بیشتری را از پای درآورید بازی این اجازه را به شما می دهد تا سلاح های خود را بهبود بخشیده و تجهیزات پیشرفته تری را دراختیار گیرید . بیش از 10 مرحله پیش روی شما قرار دارد و در صورتی که بتوانید امتیاز لازم را به دست آورید بازی اجازه وارد شدن به سطوح جدید را برای شما صادر خواهد نمود .

سایر توضیحات : SPLIT BULLET یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی IndigoBlue Game Studio طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی PsychoFlux Entertainment برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بازی در نگاه اول ساده به نظر می رسد اما زمانی که آغاز می شود و برتعداد دشمنانی که به سمت شما حرکت می کنند , افزوده می شود آن زمان است که بازی از یکنواختی و ساده بودن خارج شده و نهایت هیجان و استرس را به پلیر القا می کند . بازی تنها دارای بخش تکنفره بوده اما در همین بخش , حالت های مختلفی مانند Endless Mode وجود دارد که هرکدام به نحوی توانایی و مهارت های پلیر را که در طول بازی به دست آورده است را به چالش می کشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر SPLIT BULLET

مشخصات بازی SPLIT BULLET :

نام بازی : SPLIT BULLETپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : IndigoBlue Game Studioمنتشر کننده : PsychoFlux Entertainmentسبک بازی : اکشننوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

SPLIT BULLET

لینک دانلود