تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Stellaris Utopia نسخه CODEX + آپدیت 1.7.2

به روز رسانی :

96/03/27 آپدیت 1.7.2 نسخه CODEX اضافه شد.

ساخت بهترترین امپراطوری فضایی در Stellaris . هزاران سال است که ستارگان نام شما را صدا می زنند و حالا شما در میان آنها قدم میزنید . جهانی مملو از امکانات , دریچه ای را به روی شما باز کرده است که با برداشتن اولین قدم شما را در ناشناخته های بزرگ غرق خواهد کرد . این امکان به شما داده شده است تا نظرات را برگردانده و از نگاه های تفرقه انگیز نسبت به سرزمین مادری خود جلوگیری نمایید . در اینجا شما می توانید اشیای جدیدی بسازید . بازی این امکان را به شما می دهد تا مردمان شهرها را با یکدیگر متحد کرده و اجتماع جدیدی را به وجود آورید . تنها در فضا می توان به رویاها , واقعیت بخشید .

سایر توضیحات : Stellaris Utopia یکی از بازی های سبک استراتژیک و شبیه ساز است که توسط کمپانی Paradox Development Studio طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Paradox Interactive برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Utopia اولین بسته الحاقی برای نسخه اصلی بازی Stellaris بشمار می آید , یکی از بهترین بازی های علمی-تخیلی همراه با درون مایه استراتژی که توسط منتقدین مورد تحسین قرار گرفته است . همانطور که از عنوان آن پیداست , Utopia امکانات جدید را در اختیار شما قرار می دهد تا با استفاده از آنها امپراطوری کهکشانی خود را گسترش داده و با استراتژی های مناسب مردم شهر را نسبت به وضعیت موجود , راضی نگهدارید . ساخت سازه شگرف در سیستم های خود از جمله دایسون توپ و جهان حلقه , ایجاد ایستگاه فضایی , جمع آوری امتیاز وحدت و اتخاذ سنت به باز کردن قدرت پردازش , امکان سفارشی سازی امپراطوری , جلوگیری از درگیری های سیاسی و یا ایجاد یک امپراتوری چند گانه متولد شده از همتایی تکامل تنها بخشی از ویژگی های این بسته الحاقی بشمار می آید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

* این نسخه مستقل بوده و به تنهایی قابل اجرا می باشد *

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Stellaris Utopia

مشخصات بازی Stellaris Utopia :

نام بازی : Stellaris Utopiaپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Paradox Development Studioمنتشر کننده : Paradox Interactiveسبک بازی : استراتژیک و شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Stellaris Utopia

لینک دانلود