تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر The Moment of Silence نسخه PROPHET

داستان این بای در سال 2044 و در شهر نیویرک در جریان است ، شما در نقش پیتر رایت می باشید که یکی از اعضای مهم دولت وقت می باشد . زندگی پیتر یک زندگی معمولی می باشد تا اینکه در جریان یک حادثه متوجه می شود که نیروهای ویژه به محل زندگی همسایه اش حمله می کنند و بدون هیچ توضیحی او را از خانه اش خارج می کنند . در همین راستا پیتر که یکی از اعضای مهم دولت می باشد تصمیم می گیرد در رابطه با این اتفاق تحقیق کند زیرا همسایه اش یک فرد آرام و معمولی بوده است و در تمام سال هایی که آنها در کنار یکدیگر زندگی کرده اند پیتر متوجه مورد مشکوکی از طرف این شخص نشده است . در ادامه و پس از شروع تحقیقات پیتر متوجه حقایق تکان دهنده ای در رابطه با دولت و افراد حاکم می شود .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای The Moment of Silence یک بازی کلاسیک اشاره و کلیک ماجراجویی می باشد که در سال 2005 توسط استودیوی بازی سازی House of Tales ساخته شده است . سازندگان در این بازی توجه ویژه ای به اتفاق های روز دنیا سیاست های دولت ها و فساد در بدنه دولت ایالات متحده داشته اند  که بوسیله آن موفق به خلق یک داستان به ظاهر علمی تخیلی شده اند . بازی رایانه ای با شخصیت پردازی بی نظیر خود ، پازل های بسیار قدرتمند ، مکان های زیبا و متنوع در کنار موسیقی متن بیاد ماندنی اش یکی از بهترین بازی های ماجراجویی دوران خود می باشد . بازی رایانه ای The Moment of Silence در تاریخ 1 مارچ 2005 منتشر شده و موفق به کسب نمره 66% از وبسایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

*توجه کنید که حتما فیلم آموزش نصب را با نرم افزار Media player Classic مشاهده نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر The Moment of Silence

مشخصات بازی The Moment of Silence :

نام بازی : The Moment of Silenceپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2005شرکت سازنده : House of Talesمنتشر کننده : House of Talesسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

 The Moment of Silence

لینک دانلود