دانلود بازی Thimbleweed Park – PC تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به Thimbleweed Park خوش آمدید . جمعیت , حدودا 80 نفر . یک هتل خالی از سکنه ، یک سیرک مخروبه , یک کارخانه سوخته , یک جسد تکه تکه شده در زیر پل … شما چنین مکانی را تا به حال مشاهده نکرده اید . 5 نفر بدون داشتن هیچگونه وجه مشترکی به این شهر فراموش شده , سفر کرده اند . آنها هنوز به ارتباطشان با یکدیگر پی نبرده اند اما طولی نخواهد کشید که سرنوشت تک تکشان به یکدیگر متصل خواهد شد . مامور Ray چه کسی است و دقیقا برای چه کسی کار می کند ؟ چه ناگفته هایی از آتش سوزی 20 سال گذشته کارخانه در اختیار مامور Reyes قرار دارد ؟ آیا روح Franklin می تواند یکبار دیگر با دخترش صحبت کند ؟ مهمترین موضوع , چگونه می شود که هیچکس نگران این جسد نباشد ؟ در پایان یک شب طولانی و عجیب و غریب در Thimbleweed Park , به جواب تمامی این پرسش ها پی خواهید برد و تمامی آنچه را که تصور می کردید پی برده اید , به سوالاتی دلهره آور بدل خواهند شد .

سایر توضیحات : Thimbleweed Park یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Terrible Toybox طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در یک شهر همانند پارک Thimbleweed ، پیدا شدن یک جسد کوچکترین مشکل شما خواهد بود . جالب است بدانید این بازی توسط Ron Gilbert و Gary Winnick خلق شده است , کسانی که بازی های موفقی همانند Monkey Island و Maniac Mansion در کارنامه شان به چشم می خورد . داستان و محیط بازی با حال و هوای سال 1987 روایت می شود . 5 شخصیت قابل پخش در بازی حضور دارند که می توانند با یکدیگر همکاری نمایند و یا به بلای جان یکدیگر بدل شوند . این یک بازی شبیه ساز قدم زدن نیست بلکه قرار است یک داستان پیچیده را به نمایش گذارد .

*نسخه Ransome Unbeeped-Razor1911 بازی اصلی و تمامی DLC ها را داراست*

دانلود بازی کامپیوتر Thimbleweed Park نسخه RELOADED

مشخصات بازی Thimbleweed Park :

نام بازی : Thimbleweed Parkپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Terrible Toyboxمنتشر کننده : Terrible Toyboxسبک بازی : ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Thimbleweed Park

به روز رسانی :

1396/12/11 نسخه جدید Razor1911 همراه با DLC اضافه شد
لینک دانلود