تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Transports

ساخت کامیون، اتوبوس، کشتی، هواپیما، قطار، تراموا، maglevs، هلیکوپتر و zeppelins برای حمل کالا و مسافر بین ساختمان های صنعتی و شهرستان ها . تجدید وسایل نقلیه حمل و نقل و جایگزین کردن آنها با تجهیزات پیشرفته تر . کارخانه ها به شما انواع خودروی منحصر به فرد و ویژه ای ارائه می دهند که باعث افزایش سود شما در زمینه های کاری مختلف می شود . شما می توانید پیشرفت های وسیله نقلیه را برای افزایش کارایی وسایل نقلیه خود مورد ارزیابی قرار دهید . بازی چالش های مختلفی را برای شما بوجود خواهد آورد ، مخالفان خود را از بین ببرید یا قراردادهایی را برای جلوگیری از اقدامات خرابکارانه علیه مسیرهای حمل و نقل خود منعقد سازید .

سایر توضیحات : Transports یکی از بازی های سبک استراتژیک و شبیه ساز است که توسط کمپانی Jens P. Behrens طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . به شهرهای در حال توسعه با فراهم کردن کالاها، غذا و کالاهای لوکس کمک کنید . شهرهای بزرگ مسافران بیشتری را به سمت خود می کشد و همین موضوع باعث می گردد تا سودآوری به شهرهای اطراف منتقل شود . در Transport بیش از 40 کالای مختلف بین 39 صنعت مختلف و شهرهای متعدد وجود دارد . سهام ایستگاه خود را پایین نگه دارید تا جایزه تولید را از ساختمان های صنعتی دریافت کنید . ارائه ماشین آلات و ابزار برای ساختمان های صنعتی برای افزایش تولید برای مدت کوتاهی بسیار به صرفه است .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Transports Center

مشخصات بازی Transports :

نام بازی : Transportsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Jens P. Behrensمنتشر کننده : Jens P. Behrensسبک بازی : استراتژیک و شبیه سازامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Transports

لینک دانلود