دانلود بازی کامپیوتر Viking Rage VR

خود را برای نبردهای سخت آماده کنید . کمان ها کشیده و به سمت دشمن نشانه روید . کلاه خودها را بر سر گذاشته و پا در میدان مبارزه گذارید . Trolls, kobolds و سایر موجودات افسانه ای به سمت قلعه های وایکینگ ها یورش آورده اند و سعی دارند تا برای همیشه به زندگانی وایکینگ ها پایان دهند . مبارزات نفسگیر و ضرب و شتم با دشمنان متنوع دقیقا همان چیزی است که شما می توانید در Viking Rage تجربه کنید . به لطف تکنولوژی واقعیت مجازی این امکان فراهم شده است تا شما در قالب شخصیت یک وایکینگ به ایفای نقش پرداخته و در مقابل عمل انجام شده قرار گیرید , موقعیتی که ممکن است در برخی از لحظات بازی شما را کلافه کند .

سایر توضیحات : Viking Rage یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی N-Gon Entertainment طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Headup Games برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . علاوه بر سلاح های مختلفی که در بازی در اختیارتان قرار گرفت بازی این اجازه را به شما می دهد تا با استفاده از تله های مختلف , دشمنان را غافلگیر کرده و آنها را به دام بیندازید . در حال حاضر شما در سرزمینی عجیب و غریب قرار گرفته اید , سلاح های مضحک و انواع دشمنان در مقابلتان صف آرایی کرده اند . اجازه دهید Thor شما را به سمت دیوانگی جنگ نورس هدایت کند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

* برای اجرای بازی باید از عینک های واقعیت مجازی و یا VR استفاده نمایید *

دانلود بازی کامپیوتر Viking Rage VR

مشخصات بازی Viking Rage :

نام بازی : Viking Rageپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : N-Gon Entertainmentمنتشر کننده : Headup Gamesسبک بازی : اکشننوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Viking Rage VR

لینک دانلود