تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Wanderland نسخه SiMPLEX

ما با افتخار Wanderland را تقدیم گیمرها می کنیم ، آخرین بازی از Artogon ، خالق مشهور سری های بازی های ماجراجویی عجیب و غریب از قبیل Shiver, Treasure Seekers و Depths of Betrayal . در این ماجرای اسرارآمیز ، تمامی زیبایی ها ربوده شده . کاوش در سرزمینی پر از معابد ، سردابه و بسیاری مکان های دیگر که تمامیشان در انتها به کمک برای نجات شاهزاده ختم می شود . مکان های ماجراجویی بر روی نقشه با شکل و شمایل پورتالی درخشان ظاهر می شوند . هر پورتال می تواند به چندین مکان مختلف منجر شود که توسط داستان تعیین می شوند .

سایر توضیحات : Wanderland یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Artogon طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Jetdogs Studios برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . هر مکان شامل سه تا چهار صفحه با چند NPC و بسیاری از وظایف برای تکمیل است . صحنه های پنهان شی (HOS) بخش اصلی بازی را تشکیل می دهند . جستجو در هر صحنه برای یک یا چند شی که در زیر صحنه فهرست شده اند . هر شی که پیدا می کنید به شما کمک می کند تا در داستان پیشرفت کنید . در این بازی HOS بسیار زیاد وجود دارد و زیبایی خاصی به بازی بخشیده اند . ماموریت ها فرعی بسیاری در بازی وجود دارد که این امکان را به شما می دهد تا با کسب امتیاز ، توانایی و مهارت های خود را بهبود و ارتقا ببخشید .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Wanderland Center

مشخصات بازی Wanderland :

نام بازی : Wanderlandپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Artogonمنتشر کننده : Jetdogs Studiosسبک بازی : ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Wanderland

لینک دانلود