تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Wars Across the World Congo 1964 نسخه SKIDROW

کنگو سال 1964 , شورشیان سیمبا در شرق کنگو بپا خواسته اند و توسط مزدوران مارشال موبوتو سرکوب می شوند . نیروهای عضو سیمبا در تلاشند تا آنجا که ممکن است سرزمین های بیشتری را تحت کنترل خود درآورند و بدون توجه به مهاجر ویا غیرنظامی بودن افراد آن منطقه , تمامی آنها را قتل عام کند . در نهایت دولت کنگو با کمک نیروهای بلژیکی و آمریکای و همچنین مزدوران خود , توانست شورش را در هم بشکند . اما مراقب دخالت های گاه و بیگاه چو گوارا باشید . Congo 1964 جدیدترین DLC برای نسخه اصلی بازی Wars Across the World بشمار می آید که اتفاقات و حوادث میان سال های  1964 تا آگوست 1965 را روایت می کند .

سایر توضیحات : Wars Across the World Congo 1964 یکی از بازی های سبک استراتژیک است که توسط کمپانی Strategiae طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Plug In Digital برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در بخش تکنفره شما در قالب دولت کنگو و متحدان غربی آن به ایفای نقش می پردازید و باید در مقابل شورشیان سیمبا و سربازان کوبایی مقاومت کنید . نیروهای هر دو طرف از نظر توانایی و نقاط ضعف و قوت با یکدیگر کاملا متمایز هستند . شورشیان سیمبا علاوه بر داشتن واحدهای متنوع , از طرف نیروهای کوبایی به رهبری چو گوارا نیز حمایت می شوند . هرچه در طول بازی عملکرد بهتری از خود نشان دهید بازی این اجازه را به شما می دهد تا به بسیاری از دستاوردها در زمینه های دیپلماتیک ، نظامی ، سیاسی و اقتصادی دسترسی داشته باشید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Wars Across the World Congo 1964 نسخه SKIDROW

مشخصات بازی Wars Across the World Congo 1964 :

نام بازی : Wars Across the World Congo 1964پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Strategiaeمنتشر کننده : Plug In Digitalسبک بازی : استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Wars Across the World Congo 1964

لینک دانلود