تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Water Planet

Water Planet یک ماجراجویی تک نفره است که در جهان آبی دور روایت می شود . جمع آوری منابع مورد نیاز برای سوخت کشتی بین ستاره ای A.I. Gemini ، سفینه ای که قرار است شما را از میان ویرانه های غرق شده در اعماق اقیانوس به مکانی امن برساند . پس از وارد شدن به فضای جهان آبی ، از شدت گرسنگی ناگهان از خواب بیدار می شوید و باید منابع خود را برای سوخت سفر بین ستاره ای ، هرچه زودتر تهیه کنید . یکی از اهداف شما ، کشف کریستال در میان آثار باستانی غرق شده و به چنگ آوردن فلور بیگانه است .

سایر توضیحات : Water Planet یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی The Revera Corporation طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . هنگامی که انرژی متناوب موجب از بین رفتن ارتباط بین شما و Gemini می شود ، با یک چتر دریایی سایبرنتیکی به نام Aqua مواجه می شوید . جالب است بدانید بازی Water Planet علاوه بر نسخه دسکتاپ ، از عینک های واقعیت مجازی VR نیز پشتیبانی می کند . کاوش آبهای آزاد ، راه رفتن در میان کوه های مایع و سرگردانی در سیاره ای بیگانه و موسیقی متن گوشنواز تنها بخشی از ویژگی های منحصر بفرد بازی بشمار می آیند .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Water Planet center

مشخصات بازی Water Planet :

نام بازی : Water Planetپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : The Revera Corporationمنتشر کننده : The Revera Corporationسبک بازی : ماجراییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Water Planet

لینک دانلود