دانلود بازی کامپیوتر World Ship Simulator نسخه SKIDROW

شروع به گشت و گذار در دریاهای شمالی کنید و یا با قایق های تفریحی به سفرهای کوتاه تفریحی بروید ، سوار قایق های تند رو شوید و به تفریح در اقیانوس بپردازید و یا شروع به حمل نقل بار و مردم در پرت های در یایی کنید . بازی رایانه ای World Ship Simulator به شما این اجازه را خواهد داد تا با استفاده از قایق های مورد علاقه خود به گشت و گذار در اقیانوس بپردازید . این بازی که در سبک شبیه ساز ساخته شده است یکی از بازی های جذاب در سبک شبیه ساز می باشد ، سازندگان از تمام پتانسیل این سبک استفاده کرده اند و یک بازی کاملا متفاوت نسبت به سایر بازی های شبیه ساز طراحی کرده اند که با توجه به نمرات مثبت این بازی می توان گفت که بازی مذکور یکی از بازی های قدرتمند در سبک شبیه ساز می باشد .

سایر توضیحات : World Ship Simulator در سبک شبیه ساز و در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Odin Game Studio ساخته شده است . این بازی شبیه ساز شما را در نقش ناخدای کشتی های بازی ، تفریحی و قایق های تند رو قرار می دهد . شما در طول بازی قادر خواهید بود انتخاب کنید که چگونه ماموریتی با چه نوع کشتی انجام دهید که این امر باعث تنوع بالای گیم پلی این عنوان شده است ، همچنین در این بازی تعداد بسیاری زیادی قایق و کشتی وجود دارد که شما با پیشرفت در طول بازی قادر به خرید آنها خواهید بود . بازی رایانه ای World Ship Simulator در تاریخ 4 نوامبر 2016 منتشر شده و موفق به کسب نمره 25% از وب سایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر World Ship Simulator

مشخصات بازی World Ship Simulator :

نام بازی : World Ship Simulator پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Odin Game Studio منتشر کننده : Odin Game Studio سبک بازی : شبیه ساز – ماجراجویی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : Steam

World Ship Simulator

لینک دانلود