دانلود بازی Archangel Hellfire برای کامپیوتر

 Archangel شما به قسمت کنترل یک ربات قابل کنترل می روید تا قدرت و عظمت آن را به کنترل خود درآورید ، این مبارزه ی آمریکا است در مقابل نیروهای مکانیکی تمامی ناپذیر HUMNX ، یک شرکت استبدادی  که بر آمریکای ِ پس از آخرالزمانی حکومت می کند .شما در این بازی باید به چیزی بیش تر از یک مبارز ، بیش تر از یک محافظ تبدیل شوید ! شما باید رهایی کننده ی مردم از این استبداد باشید شما باید Archangel باشید .به ایالات متحده در سال 2089 خوش آمدید ، یک خیانتکار از  پایگاهِ توسعه یِ سریِ پروژه ی Deliverence پرده برداشته است ، این باعث می شود تا HUMNX به شما حمله کند و مجبورتان کند تا قبل از آماده شدن این ربات مکانیکی آن را به کار بگیرید ، از خرابه ها برخیزید ، پیوند عصبی خود را برقرار کنید ،و برای مبارزه در یک عنوان آرکیدِ شوتر با صحنه های نمایشی فراوان آماده شوید .

ســایــر تــوضــیــحــات : یک بازی شوترِ نمایشی با سبک ارکید ، با استفاده ازTwin Controller یا Gamepad  به مبارزه با دشمنان بپردازید ، سلاح های متفاوتی بر روی دستان بزرگ ربات شما قرار دارد  که می توانید از آن ها استفاده کنید یا اینکه از مشت های خود در مبارزات نزدیک استفاده کنید و دشمنان را به کام نابودی بکشید ، در این بازی شما باید عکس العمل خوبی داشته باشید تا بتوانید در مقابل نیرو های دشمن که از زمین و آسمان به صورت پایان ناپذیر حمله می کنند عکس العمل نشان دهید ، در کنار عکس العمل خوب به تاکتیک نیز نیاز داریدهر یک از دشمنان HUMNX نقطه ضعف متفاوتی دارد ، آپگرید های خود را به دقت انتخاب کنید تا سلاح هایی که مناسب است را باز کنید ، انتخاب های شما می تواند تفاوت میان پیروزی و نابودی را نمایان کند .انتقام را دنبال کنید یا رهایی مردم از استبداد، شما می توانید از میان Gabriel یا Gabby Walker یکی را انتخاب کنیداین ها مبارزانی هستند با سطح تجربه ی بالا که Archangel  را به صورت ازمایشی کنترل می کنند و تبدیل به آخرین امید برای ازادی شده اند ، شما تنها با نیرو های HUMNX نمی جنگید ، شما با سایه های گذشته ی خود نیز روبرو می شوید ، یاداور تصمیماتی که قبلا گرفتید، این تصمیمات باعث شد شما را “Guardian” بخوانند اما این چیزی بیش تر از تحمل شما برایتان هزینه داشت. سیستم جدید هوش مصنوعی  ربات های مکانیکی M1KL ،دنیایی که به ذهن شما متصل است را تجربه کنید ،آیاتوانایی کافی برای رهایی مردم را دارید ؟

*قبل از دانلود حتما سیستم مورد نیاز بازی را نگاه کنید*

*برای انجام این بازی به هدست مخصوص VR نیاز دارید*

*این بازی تنها بر روی سیستم عامل های 64 بیتی قابل اجرا است*

Archangel.www.download.ir.screen

مشخصات بازی Archangel Hellfire :

سبک بازی :اکشن ،شبیه سازیپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Skydance Interactiveمنتشر کننده : Skydance Interactiveلینک مرتبط : Steam

Archangel Hellfire

THE WAR NEEDS YOU! Archangel Hellfire is the unholy union of god-like mech weaponry and infernal team deathmatch gameplay. Pilot massive weapons of destruction, armed to the teeth, and war on post-apocalyptic lands in this free-roaming shooter. Think you have what it takes to battle mech-to-mech and win world domination for your faction in The Great Mech Wars? Enlist and get into a mech today!


FEATURES:


Building-sized Mechs: Drop into six different state-of-the-art war machines
13+ Weapon Systems: Rain hellfire in every direction with arm-mounted artillery
Unique Special Abilities: Singularity Beam, Invisibility Cloak, Death from Above… Use strategically!
4 Unforgiving Maps: Blast the destructible desert, mountain, farmland, and city into pieces and use the natural features of the landscape to your advantage.
Tactile cockpit controls: Roam free, and fight to win with full control of your mech

لینک دانلود