تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی ARK Survival Evolved برای PS4 + آپدیت 157

Ark: Survival Evolved یکی از بازی های اکشن و ماجراجویی با حال و هوای بقا می باشد که در جهانی باز و از دیدگاه سوم شخص و اول شخص روایت می شود . برای زنده ماندن ، ابتدا باید برای خود یک سرپناه امن پیدا کنید و سپس با ساخت سلاح خود را برای رویارویی با خطرات پیشرو آماده کنید . جهان بازی که به اصطلاح Ark نامیده می شود حدود 48 کیلومتر مربع مساحت دارد که  36 کیلومتر مربع را خشکی و 12 کیلومتر مربع آن را دریا تشکیل می دهد . برای پیدا کردن پناهگاه و ساخت و پیشرفت آن ، نیاز به یکسری آیتم های اولیه می باشد که به سادگی به دست نمی آیند و به مرور و با پشت سر گذاشتن ماموریت ها ، سطوح جدیدی از بازی باز خواهند شد و شما به اجزای اصلی ساخت پناهگاه دسترسی خواهید داشت . پلیر می تواند هر ساختاری را ایجاد کنند ، این اتفاق زمانی رخ می دهد که منابع مورد نیاز در دسترس باشد .

سایر توضیحات : ARK Survival Evolved یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Wildcard Properties طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای کنسول PS4 روانه بازار شده است . یکپارچگی ساختاری ساختمان هنگامی که ستون ها و پایه ها نابود شوند ، آسیب می بیند . ایجاد سازه های غیر فلزی با دوام ترین پناهگاه را به وجود می آورند زیرا تنها تیتانازورها و مواد منفجره می تواند به سازه های فلزی آسیب برساند . بازی این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از منابع و تکنولوژی موجود در بازی ، سلاح تولید کنید . در طول بازی ، دچار آسیب خواهید شد پس سعی کنید مواد غذایی مختلف را در مسیر جمع آوری کنید زیرا در مواقع ضروری می توانید از آنها برای احیای سلامت خود بهره ببرید . شصت گونه دایناسور در این بازی وجود دارد . موجودات غیر قابل پیش بینی هستند و هرکدام بنحوی جان شما را تهدید می کنند . جالب است بدانید شما می توانید این موجودات وحشی را رام کنید و از توانایی و مهارت هرکدام در مواقع حساس استفاده نمایید . هنگام سوار شدن بر موجودات ، پلیر می تواند از سلاح های خود نیز استفاده کند .

مشخصات بازی ARK Survival Evolved :

نام بازی : ARK Survival Evolvedپلتفرم : PS4زبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Wildcard Propertiesمنتشر کننده : Wildcard Propertiesسبک بازی : اکشننوع فایل : PKGرده بندی سنی : +12لینک مرتبط : PlayStation

ARK Survival Evolved

لینک دانلود