تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی ASCII Attack – PC

یک رایانه فوقالعاده سرد جنگنده سرکش بوده و کدهای راه اندازی را برای اولین اعتصاب چاپ میکند. تنها یک راه برای جلوگیری از آرمانگدون هسته وجود دارد؛ ماتریس نقطه را وارد کنید، کدها را جمع آوری کنید و ارتش ASCII را شکست دهید. بازی ASCII Attack یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های اکشن است که در سال 2016 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Daisy Maze Games تولید و توسط همین کمپانی منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Daisy Maze Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

ASCII.Attack.center

مشخصات بازی ASCII Attack:نام بازی :  ASCII Attackپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Daisy Maze Gamesمنتشر کننده : Daisy Maze Gamesسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

ASCII Attack

لینک دانلود