دانلود بازی Award. Room of fear – PC

Award. Room of fear یک فرقه کهن اتاق وحشتی را طوری ایجاد کرد که توجه حکومت را به خودش جلب نکند تا بتواند از روح افرادی که به تازگی سرگردان شده بودند برای اهدافش سواستفاده کند. در این بازی شما تصمیم گرفته اید که داخل اتاق وحشت بشوید. بدون آگاهی از این حقیقت که هیولاها ممکن است به شکل افراد عادی تغییر قیافه داده باشند. وقتی متوجه می شوید که هیچ کس به شما اجازه خارج شدن نمی دهد، و با جهان خارج ارتباط تلفنی ندارید، تنها رستگاری تان نجات خودتان خواهد بود. هدف اصلی شما زنده مادن و درک اینکه چرا این افراد شبه انسان می خواهند شما را بکشند. در این بازی هیولاهای زیادی را نخواهید دید که ناگهان از تاریکی بیرون بپرند. ولی عطش فوق العاده شان برای کشتن شما را در جاهای خلوت و دورافتاده شکار خواهد کرد. بهترین راه برای فرار کردن، فرار است! ولی اگر پنهان شدن خسته شده اید، می توانید دنبال چیزهایی که مهاجمان را فراری می دهد بگردید. فقط به نظر می رسد هیولاها قوی تر از آنها هستند.

سایر توضیحات: داستان عمیق: داستان صدها سال قبل از بازی شروع شده. هیولاهای مختلف: هر هیولا شخصیت و نگرانی های خودش را دارد، یکی ممکن است حمله کند تا شما را تکه پاره کند و دیگری به شما pomuchitsya خواهد داد. دشمنان مقاوم: برخلاف اکثر بازیهای ترسناک، در بازی award شما فرصت مبارزه با دشمنان را دارید، نه اینکه فقط از آنها فرار کنید. پیچیدگی بالا: بایستی حسابی بر اعصابتان مسلط باشید تا بتواند بازی را به اتمام برسانید.

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه نمایید*

مشخصات بازی :نام بازی : Award. Room of fearپلتفرم : PC – windows 7/8/10زبان : انگلیسی و روسی با زیرنویسسال انتشار : دو مارس 2018شرکت سازنده : Giksمنتشر کننده : Giksسبک بازی : اکشن، ترسناک – تک نفرهنوع فایل :لینک مرتبط : steam
لینک دانلود