دانلود بازی Critical Gravity – PC نسخه Early Access

Gravity یک بازی انفرادی است که برای واقعیت مجازی ساخته شده است. این بازی مسابقات و حل پازل به عنوان بازی های بسیاری را انجام می دهد، با این حال آن را نیز تغییر گرانش برای ایجاد تجربه غوطه وری است که بدن شما نیروی Gs را احساس خواهد کرد! این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی MOGA Creative یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی برای اجرا شدن نیاز به عینک Virtual Reality دارد*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

Critical.Gravity.center

مشخصات بازی Critical Gravity:نام بازی :  Critical Gravityپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :MOGA Creativeمنتشر کننده :MOGA Creativeسبک بازی :اکشن، استراتژیک، شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Critical Gravity

لینک دانلود