تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Dad Beat Dads – PC

Dad Beat Dads یک بازی سرعتی است که برای چند تا از بازیکنان محلی MULTIPLAYER BRAWLER استفاده می شود. Dad Beat Dads همچنین دارای آخرین تکنولوژی Robo-Dad است، بنابراین شما می توانید دوستان خود را بکشید و با کامپیوتر بازی کنید. 3 حالت های مختلف بازی را نگه دارید گیم پلی سرگرم کننده و به چالش کشیدن. کدامیک مورد علاقه شماست؟ این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Stellar Jay Studios یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Dad.Beat.Dads.center

مشخصات بازی Dad Beat Dads:نام بازی :  Dad Beat Dadsپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2015شرکت سازنده :Stellar Jay Studiosمنتشر کننده :Stellar Jay Studiosسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Dad Beat Dads

لینک دانلود