دانلود بازی Death Coming – PC

Death Coming, چاقو به زندگی پایان می دهد، اما نمی تواند به طور مستقیم به علت ضوابط آزادی آزاد، انسان را کنترل کند. به عنوان Reaper، شما باید با استفاده از محیط زیست به نفع خود، قتل های خود را برنامه ریزی و اجرا کنید. در عین حال، از Minions of Light مراقب باشید که سعی خواهد کرد انسان ها را از سرنوشت شوم خود نجات دهد! این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Next Studio یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Death.Coming.center

مشخصات بازی Death Coming:نام بازی :  Death Comingپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Next Studioمنتشر کننده :Next Studioسبک بازی : استراتژیک، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Death Coming

لینک دانلود