تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Devil and the Fairy – PC نسخه Early Access

در Devil and the Fairy منبع قدرت خود را با حفاظت از کریستال سحر و جادو افزایش دهید. با استفاده از فرمانروایان خود عاقلانه، به عنوان شما را از مهاجمان انسانی با انبوه goblin خود، fireballs و بسیاری از تله ها را از بین ببرید! زندان شما جایی برای شکوه و گنج ندارد فقط درد و رنج در پی خواهد داشت! این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی HandyGames یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی برای اجرا شدن نیاز به عینک Virtual Reality دارد*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

Devil.and.the.Fairy.center

مشخصات بازی Devil and the Fairy:نام بازی : Devil and the Fairyپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : HandyGamesمنتشر کننده : HandyGamesسبک بازی : استراتژیک، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Devil and the Fairy

لینک دانلود