تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Fallen Cube – PC

Fallen Cube یک بازی پازل است که در آن شما باید مکعب قرمز را به مقصد می رسانید. مکعب های سبز (اگر یک مکعب باشد) یا بنفش (اگر دو مکعب باشد) نشانگر چیدن مکعب های قرمز خواهد بود. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی WRD یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Fallen.Cube.center

مشخصات بازی Fallen Cube:نام بازی :  Fallen Cubeپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :WRDمنتشر کننده :WRDسبک بازی :فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Fallen Cube

لینک دانلود