تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی FAR Lone Sails – PC

بازی FAR Lone Sails یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های ماجرایی و اکشن است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Okomotive تولید و توسط کمپانی Mixtvision منتشر گردید. در این باز شما محیط های مختلفی را تجربه خواهید کرد که در نوع خود بی نظیرند. این بازی به شما احساس هیجانی مضاعف می دهد که به نوعی شما نیز مانند سایر پلیرها که در مورد این بازی نظر داده اند، معتاد این بازی خواهید شد. این بازی از نظر محیط گرافیکی بسیار خوب به نظر می رسد و گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی Okomotive یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یک بازی ماجراجویی به وسیله خودرو است. در یک وسیله نقلیه منحصر به فرد شما سفر را در سراسر یک اقیانوس خشک شده شروع می کنید. از طریق یک آرابه از موانع راه و از آب و هوای خطرناک عبور می نمایید. شما باید کشتی خود را سالم نگه دارید. این سفر شما به کجاست؟ آیا شما سالم به مقصد می رسید؟ این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد گه در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیارب از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

FAR.Lone.Sails.center

مشخصات بازی FAR Lone Sails:نام بازی :  FAR Lone Sailsپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : می 2018شرکت سازنده : Okomotiveمنتشر کننده : Mixtvisionسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

FAR Lone Sails

لینک دانلود