دانلود بازی Fast Beat Loop Racer GT – PC نسخه PLAZA + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/04/09 آپدیت 20180629 اضافه شد.

بازی Fast Beat Loop Racer GT یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های ماشین رانی است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح SAINT-FUN INTERNATIONAL CO., LTD. تولید و توسط کمپانی UFO Interactive Games منتشر گردید. در این باز شما محیط های مختلفی را تجربه خواهید کرد که در نوع خود بی نظیرند. این بازی به شما احساس هیجانی مضاعف می دهد که به نوعی شما نیز مانند سایر پلیرها که در مورد این بازی نظر داده اند، معتاد این بازی خواهید شد. این بازی از نظر محیط گرافیکی چندان خوب به نظر نمی رسد اما همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی SAINT-FUN INTERNATIONAL CO., LTD. یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: ماشین ها مستقیم از خیابان ها به داخل رایانه شما می آیند. سوخت گیری در حین رانندگی، توربو شلیک، بازی 1 تا 4 نفره بازی FAST BEAT LOOP RACER GT. رقابت با دوستان خود در سرتاسر جهان در 48 مسیری که در برابر شهرک های توکیو، اوزاکا، شانگهای و پکن قرار دارد، ممکن می سازد. بازی سریع با یک داستان غنی و دقیق و کلاسیک این بازی را فوق العاده جذاب می کند. مسافت پیموده شده یا مسابقه چند نفره آنلاین بسیار هیجان انگیز است. گیم پلب این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Fast.Beat.Loop.Racer.GT.center

مشخصات بازی Fast Beat Loop Racer GT:نام بازی :  Fast Beat Loop Racer GTپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : می 2018شرکت سازنده : SAINT-FUN INTERNATIONAL CO., LTD.منتشر کننده : UFO Interactive Gamesسبک بازی : ماشین رانینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Fast Beat Loop Racer GT

لینک دانلود