دانلود بازی Flashing Lights Police Fire EMS نسخه 13.04.2019

به روز رسانی :

1398/02/22 نسخه 13.04.2019 اضافه شد .

Flashing Lights Police Fire EMS شما سه نقش مهم در شهر های مدرن یعنی اورژانس، پلیس و آتش نشانی را دنبال خواهید کرد و در یکی از این موارد وارد جامعه خواهید شد تا بتوانید به مردم عادی خدمت کنید. شما در این بازی باید در نقش پلیس به تعقیب و گریز های بسیار نفس گیر بروید و سارقان و قاتلان مختلف را دستگیر کنید. در نقش امدادگر باید به صحنه های دلخراش مختلف از قبیل تصادفات رانندگی بروید و مصدومین را مداوا کنید. همچنین مواحهه با غول آتش بسیار نفسگیر خواهد بود و شما باید در نقش یک آتشنشان فداکار در صحنه های مختلف عمل کنید.

سایر توضیحات: بازی Flashing Lights Police Fire EMS یک ایده ببسیار جذاب است که شما در نقش خدمات شهری مختلف خواهد گذاشت و سرعت عمل و کیفیت کار شما را مورد ارزیابی قرار خواهد داد و سعی می کند تا با تولید صحنه های جرم و … واقعی شما را بیازماید. بازی Flashing Lights Police Fire EMS توسط Nils Jakrins تولید و توسط شرکت Excalibur Games به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Flashing Lights Police Fire EMS center

مشخصات بازی : Flashing Lights Police Fire EMS

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2018

شرکت سازنده : Nils Jakrins

منتشر کننده : Excalibur Games

سبک بازی : شبیه ساز

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : STEAM

Flashing Lights Police Fire EMS - 13.04.2019

Enrol with the police, emergency medical services or fire department and take on missions unique to each service in an open world. Engage in desperate car chases, diagnose life-threatening injuries, and put out lethal fires! Each department has its own vehicles and equipment for you to operate while on duty. Play in single player, or work together with friends in online multiplayer to tackle incidents across a shared world.

لینک دانلود