تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی For Honor برای PS4 + آپدیت 117

به روز رسانی :

96/10/23 آپدیت 117 ریجن 1 و 2 اضافه شد

For Honor یکی از بازی های اکشن مبارزه ای بشمار می آید که در دوره قرون وسطایی روایت می شود . در این بازی شما می توانید در قالب یکی از سه شخصیت منحصر بفرد که هرکدام در جناحی مبارزه می کنند به ایفای نقش بپردازید ، شوالیه ها ، سامورایی ها و ویکینگ ها . هر جناح چهار کلاس مختلف دارد ، کلاس Vanguard به عنوان “متعادل” توصیف شده و از جنبه دفاعی بسیار خوبی برخوردار است . کلاس Assassin سریع و کارآمد در دوئل با دشمنان است اما بسیار کلاسی آسیب پذیر در مقابله با دشمنان سرسخت بشمار می آید . Heavies مقاومت بیشتری نسبت به خسارت دارند و برای نگهداشتن نقاط ضعف مناسب هستند هرچند حملات آنها آهسته است و آخرین کلاس که به نام Hybrids شناخته می شود ، ترکیبی از دو نوع از سه نوع است و پلیر را قادر میسارد تا از مهارت های غیر معمول استفاده کند . تمام قهرمانان منحصر به فرد و دارای سلاح های مخصوص به خود ، مهارت و سبک های مبارزه ویژه ای هستند . طبق گفته توسعه دهندگان بازی ، 12 قسمت محتوای اضافی برای بازی در دسترس خواهد بود که به مرور منتشر خواهند شد .

سایر توضیحات : For Honor یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی های Ubisoft Montreal, Quebec و Toronto طراحی و ساخته شده و در سال 2017 توسط کمپانی Ubisoft برای کنسول PS4 روانه بازار شده است . هنگامی که بازیکنان اقدامات خاصی را انجام می دهند مانند کشتن چندین دشمن به صورت پیوسته ، آنها توانایی هایی را به دست می آورند که سود بیشتری دارند . این موارد باعث می شود تا پلیر با نقاط ضعف کاراکتر مورد نظر خود بیشتر آشنا شده و با تکیه بر نقاط قوت ، ضعف هایش را پوشش دهد . در بیشتر مأموریت ها ، بازیکنان با مهاجمان متعددی روبرو هستند . آنها به مراتب ضعیفتر از شخصیت بازیکن هستند و تهدیدی محسوب نمی شوند . بازی از یک سیستم مبارزه تاکتیکی به نام Art of Battle برخوردار می باشد و زمانی معنا پیدا می کند که پلیر با سایر بازیکنان یا هوش مصنوعی در حالت چند نفره به رقابت بپردازد . انتخاب موقعیت صحیح می تواند حمله دشمنان را بی اثر کند . جالب است بدانید قدرت هر حمله می تواند توسط بازیکنان تعیین شود ، هدف این سیستم این است که این اجازه را به پلیر بدهد تا به خوبی وزن سلاح را در دستان خود احساس کند . همانند بخش تکنفره ، حالت مولتی پلیر نیز از ویژگی های مختلفی برخوردار است . بازیکنان می توانند به هم تیمی های خود آسیب برساند اگر آنها به طور تصادفی یا عمدا با تیغه های خود آنها را تحت تاثیر قرار دهند . جنبه چند نفره همچنین این اجازه را می دهد تا بازیکنان شخصیت های خود را سفارشی کنند به عنوان مثال ، زره هایی که شخصیت ها می پوشند می توانند تغییر و اصلاح شوند .

For Honor center

مشخصات بازی For Honor :

نام بازی : For Honorپلتفرم : PS4زبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Ubisoft Montreal, Quebec و Torontoمنتشر کننده : Ubisoftسبک بازی : اکشننوع فایل : PKGرده بندی سنی : +18لینک مرتبط : PlayStation

For Honor

لینک دانلود