تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Fort Meow – PC

Fort Meow یک بازی فانتزی مبتنی بر فیزیک پازل ماجراجویی شامل گربه ها، تخریب و یک مانور قدیمی گرد و غبار است. پس از پیدا کردن مجله پدربزرگش در اتاق زیر شیروانی، Nia توسط یک انفجار از مهاجمان (گربه ها) برخورد می کند. به نظر می رسد که مادربزرگش از زمان آخرین بازدید وی تبدیل به یک خانم گربه دیوانه شده است، بنابراین شما بایستی از دفاع از نیا با ایجاد یک قفس محافظ از مبلمان برای نگه داشتن گربه ها در خلوت، در حالی که رمزگشایی داستان های مرموز پنهان در مجله ها را ادامه می دهد. کمپانی بازی سازی Upper Class Walrus یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Fort.Meow.center

مشخصات بازی Fort Meow:نام بازی :  Fort Meowپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2015شرکت سازنده :Upper Class Walrusمنتشر کننده : Surprise Attackسبک بازی : استراتژیک،ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Fort Meow

لینک دانلود