تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Francisca – PC

Francisca, سلام، اسم من مایک است و من 14 ساله هستم. من به مدرسه میروم اما در حال حاضر در تعطیلات هستم. شرکتی که والدین من کار می کنند به یک شهر دیگر منتقل شده است، بنابراین ما مجبور بودیم که جا به جا شویم. درست از لحظه ای که ما در خانه جدید حرکت کردیم، شروع کردم به شنیدن صداهای عجیب و غریبی، و بعد از چند روز احساس کردم که شخص دیگری در خانه وجود دارد و وقتی که از پنجره بیرون نگاه می کردم، می دیدم کسی در آنجا وجود دارد. او یک دختر بود. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی BiscuitPlay یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Francisca.center

مشخصات بازی Francisca:نام بازی :  Franciscaپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2016شرکت سازنده :BiscuitPlayمنتشر کننده :BiscuitPlayسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Francisca

لینک دانلود