تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Ganbatte – PC

Ganbatte یک بازی مسابقه ای چند نفره  VR است که در مورد گربه ها، در فضا و خوردن سوشی است. سعی کنید که سوشی های ارزشمند خود را به همان اندازه که می توانید بخورید و به بالاترین نمره برسید. این بازی برای همه سنین مناسب است و گربه های سوشی گرسنه را از سراسر کهکشان می آورد. گانبات در حال حاضر در حال توسعه است و در آوریل 2018 به عنوان عنوان دسترسی اولیه دسترسی پیدا خواهد کرد. آرامش در این بازی با آهنگ بی نظیر آن باعث تمرکز هرچه بیشتر بازیکنان می شود. پلتفرم این بازی به گونه ای است که می تواند هر گیمری را با هر سبکی که علاقه مند است، تا ساعت ها سرگرم نگه دارد. این بازی مراحل مختلفی دارد که در ابتدا به آسانی پیش می رود. اما ادامه راه به همین راحتیها هم نیست! بازیکن باید تلاش کند تا بتواند مراحل مختلف را به گونه ای به اتمام برساند که بیشترین امتیاز را از آن خود نموده و بتواند خود را در مراحل سختی که پیش رویش است بیازماید. این بازی بسیار سرگرم کننده است. پس اگر شما نیز به این سبک از بازی ها علاقه مند هستید پس پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Ganbatte.center

مشخصات بازی Ganbatte:نام بازی :  Ganbatteپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Mimicryمنتشر کننده : Mimicryسبک بازی : فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Ganbatte

لینک دانلود