تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Heroes of Loot 2 v1.2.0 – PC

Heroes of Loot 2, دو قهرمان را انتخاب کنید تا به ماجراجویی بپردازید، کنترل هر دو قهرمان و استفاده از مهارت های ویژه خود را به حرکت در راهرو های خطرناک قلعه، اتاق ها و طبقه ها استفاده کنید. تعویض بین دو شخصیت برای حل پازل ها، و البته تملک همه تجهیزات از جمله ویژگی های این بازی است. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Orangepixel یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Heroes.of.Loot.2.center

مشخصات بازی Heroes of Loot 2:نام بازی :  Heroes of Loot 2پلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2016شرکت سازنده :Orangepixelمنتشر کننده :Orangepixelسبک بازی :ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Heroes of Loot 2

لینک دانلود