تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Kill Shot Bravo برای اندروید

به تجربه اولین بازی تک تیر اندازی شخصی بر روی گوشی و تبلت های اندروید خوش آمدید . حال دیگر زمان آن رسیده است که سلاح خود را پر کرده و به ثبت 5 ستاره ای FPS بپردازید . شما می توانید در این بازی هیجان انگیز به خود تجهیزات و سلاح های سنایپ قاتل های حرفه ای , سلاح ها های معمولی مانند مسلسل و آخرین تجهیزات نظامی را انتخاب کرده و ماموریت های مبارزه ای عمیق در قلمرو دشمن های خود تکمیل کنید . شما به عنوان سرباز نیرو های ویژه در داخل بازی آموزش دیده اید که برای انجام ماموریت های مخفی و ویژه جهت آوردن صلح به دنیا نیرو های دشمن موجود در سر راه خود را از بین ببرید .

Kill Shot Bravo داری خشونت های شدید واقع بینانه است به همین دلیل برای کاربران بالای 17 سال توصیه می شود . در نسخه جدید این بازی چند مرحله جدید نیز اضافه شده است که به ناوگان دریایی و سازه های شناور در دریا که از طرف دشمن محاصره شده می رود تا با انجام ماموریت های مخفی به پاک سازی دشمنان خود بپرازید . شما در این نسخه شاهد وجود 50 عملیات ماموریت جدید سیاه خواهید شد .

Kill Shot Bravo

ویژگی های بازی Kill Shot Bravo :– سفر به مناطق مختلف دنیا برای مبارزه با تهدید های تروریستی– برخورد با انوع مختلف دشمن و هر کدام با نقاط قوت خود و اهداف مبارز– دنبال کردن و خنثی پرواز هواپیماهای بدون سرنشین– وجود دشمنان و تکاور با آر پی جی، تک تیر انداز ، تفنگدار ، و بمب افکن– تست مهارت خود را در برابر تک تیر واقعی– شکار کردن دشمنان قبل از شکار شدن– استفاده از heat meter خود در منطقه خطرناک دشمن– یافتن راحت هدف خود– ایجاد اتحاد قدرتمند با بازیکنان دیگر و کمک به یکدیگر به موفقیت و تکمیل ماموریت های پر خطر

Kill Shot Bravo

لینک دانلود