تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Land it Rocket – PC

در بازی Land it Rocket هدف شما این است که موشک خود را با خیال راحت بیاورید، اما مراقب باشید که جهان پر از خطر مانند معادن، لیزر و برج ها است. علاوه بر سطوح اصلی شما می توانید مهارت های خود را به آزمون در حالت بی پایان قرار داده است. با تکمیل هر یک از 28 سطح در کوتاه ترین زمان ممکن امتیاز 3 ستاره کسب کنید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Petite Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Land.it.Rocket.center

مشخصات بازی Land it Rocket:نام بازی :  Land it Rocketپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Petite Gamesمنتشر کننده :Petite Gamesسبک بازی :اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Land it Rocket

لینک دانلود