تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Last Day on Earth Survival 1.11.10 Apk + Mod + Data

به روز رسانی :

1398/01/12 نسخه Last Day on Earth Survival 1.11.10 Apk + Mod + Data اضافه شد.

Last Day on Earth یک بازی زامبی کشی و زنده ماندن در دنیای آخرالزمانی است که همه بازمانده ها در این دنیای سرسخت فقط برای یک هدف کار می کنند آن هم زنده ماندن ! در چنین جهانی در هیچ جایی دوستی باقی نمانده است و عشق و محبتی وجود ندارد و تنها برای غذا و تجهیزات همه باهم در جنگ هستند . زمانی که چنین وضعیت بحرانی پیش می آید فقط می توانید به خود و سلاح تان اعتماد کنید . می توانید با پیشرفت در بازی مهارت های خود را ارتقا داده و سلاح های مرگبار بیشتری را برای از بین بردن زامبی ها و دیگر بازیکنان دشمن بسازید و سر همه آن ها را از تن شان جدا کنید . با ساخت پایگاهی قوی و مقاوم از زندگی و اموال خود در برابر حملات زامبی ها و دیگر بازیکنان محافظت کنید . می توانید با ساخت صنایع دستی و تله های مختلف دزدان را زندانی کرده و آن ها را به خاطر دزدی از شما پشیمان کنید . در چنین جهان آخرالزمانی برای تسلط به منابع مورد نظر خود باید محیط اطراف خود را به خوبی کنترل کنید و تنها با یک قانون پیش بروید : شکار کن یا شکار شو .

دانلود بازی Last Day On Earth: Zombie Survival v1.4.6 برای آيفون ، آيپد و آيپاد لمسی

ویژگی های بازی Last Day On Earth: Zombie Survival :– امکان ارتقای مهارت های خود و ساخت سلاح ها و تله های مختلف– ساخت پناهگاه برای محافظت از خود– وجود زامبی ها مختلف و دیگر بازیکنان به عنوان دشمن– ساخت ماشین منحصر به فرد خود برای مبارزه با زامبی ها– وجود مشکلات مختلف مانند حیوانات وحشی , گرسنگی,تشنگی ,سرماخوردگی و …– جستجو و کشف مکان های مختلف برای منابع مفید– ملحق شدن به قبایل دیگر برای قدرت بیشتر– امکان برقراری ارتباط با دیگر بازیکنان و چت با آن ها

Last Day on Earth Survival 1.11.10 Apk + Mod + Data

Changes update:

— Time to spot the most skillful survivor of our post-apocalyptic wasteland. Slow enemies down, deal critical blows and more damage – weapon mods with active skills are added to the game!
— Now you can try various modification assemblies, save the best presets and apply them with a single button. This will save you a bunch of time.

لینک دانلود