تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Lazors – PC

بازی Lazors یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های فکری است که در سال 2016 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Pyrosphere تولید و توسط همین کمپانی نیر منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Pyrosphere یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی دارای بیش از 200 مرحله مختلف است. پلتفرم این بازی به گونه ای است که می تواند هر گیمری را با هر سبکی که علاقه مند است، تا ساعت ها سرگرم نگه دارد. این بازی مراحل مختلفی دارد که در ابتدا به آسانی پیش می رود. اما ادامه راه به همین راحتیها هم نیست! بازیکن باید تلاش کند تا بتواند مراحل مختلف را به گونه ای به اتمام برساند که بیشترین امتیاز را از آن خود نموده و بتواند خود را در مراحل سختی که پیش رویش است بیازماید. این بازی بسیار سرگرم کننده است. پس اگر شما نیز به این سبک از بازی ها علاقه مند هستید پس پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید.

Lazors.center

مشخصات بازی Lazors:نام بازی :  Lazorsپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Pyrosphereمنتشر کننده : Pyrosphereسبک بازی : فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Lazors

لینک دانلود