تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Meltdown v1.7 – PC

Meltdown یک تیرانداز بازی تاکتیکی است که شامل هر دو بازیکن تک و چند نفره آنلاین است. بازی در برابر یک فضای علمی تخیلی، بازی اکشن بازیکنان را به دنبال شخصیت اصلی خود، زد، به عنوان تلاش می کند تا از ایستگاه فضایی دور دست خود که به دلیل یک سوء عملکرد سیستم به دام افتاده است، شلیک کند. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Phenomenon Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آنلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Meltdown.center

مشخصات بازی Meltdown:نام بازی :  Meltdownپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2014شرکت سازنده :Phenomenon Gamesمنتشر کننده :BulkyPixسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Meltdown

لینک دانلود