تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Middle-earth Shadow of Mordor برای PS4 + آپدیت 110

تیلون ، یکی از محافظان گاندور ، وظیفه رهبری نیروها و حفاظت از دروازه سیاه را برعهده داشت . نیروهای ارک تحت رهبری سه کاپیتان به نام های Hammer of Sauron ، Tower of Sauron و رهبرشان Black Hand of Sauron به دروازه سیاه یورش می برند . Talion ، همسرش یورث و فرزندش Dirhael ، توسط Black Hand دستگیر می شوند و پس از کشتن همسر و فرزند تیلون در مقابل چشمانش ، او را نیز می کشند اما در همان لحظه لرد Celebrimbor ( یکی از پادشاه الف ) روح تیلون را تسخیر کرده و از ورود او به عالم مردگان جلوگیری می کند . پس از این اتفاق ، تمامی قدرت Celebrimbor در اختیار تیلون قرار می گیرد تا از دشمنانش انتقام خانواده اش را بگیرد . در طول سفرها ، Talion و Celebrimbor با گولوم چندین بار برخورد می کنند که مشغول مطالعه Mordor و در جستجوی حلقه قدرت است . Gollum دارای توانایی دیدن و صحبت با Celebrimbor است زیرا مدت ها پیش حلقه در اختیار او بود و حالا متعهد به فرمانبرداری از Bright Master ( لقبی که گالوم Celebrimbor را خطاب می کند ) است . گالوم امیدوار بود که Celebrimbor او را به سمت حلقه هدایت کند اما ابتدا باید گالوم به Celebrimbor برای به یاد آوردن حوادث رخ داده در گذشته کمک کند . Celebrimbor به تدریج متوجه می شود که چگونه سارون تنوانست کنترل تمامی پادشاهان را در دست گیرد . در ابتدا سارون برای تمامی پادشاهان از جمله انسان ها ، الف و دورف ، حلقه هایی به عنوان هدیه ساخت و برای آنها ارسال کرد . پس از به دست کردن حلقه توسط پادشاهان ، زمان آن رسیده بود تا سارون نقشه شوم خود را با ساخت حلقه اصلی ( حلقه قدرت ) اجرا کرده و کنترل تمامی پادشاه و سرزمین های Middle-earth را به دست گیرد .

سایر توضیحات : Middle-earth Shadow of Mordor یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Monolith طراحی و ساخته شده و در سال 2014 توسط کمپانی Warner Bros. Interactive برای کنسول PS4 روانه بازار شده است . در این نسخه ، پلیر کنترل شخصیت اصلی بازی به نام تیلون را برعهده دارد ، کسی که می تواند به راحتی دشمنان خود را به زانو درآورده و یا با قدرت اعطا شده توسط Celebrimbor ، دشمنان را به تسخیر و کنترل خود درآورد و از آنها در ارتش خود استفاده نماید . ماموریت های بازی شامل ماموریت های اصلی داستان است که تلاش های Talion برای انتقام را به تصویر می کشد و ماموریت های جانبی که در آن گالوم با پیدا کردن آثاری گذشته Celebrimbor را نشان می دهد . در این نسخه شاهد ویژگی به نام Nemesis system خواهیم بود ، در طول بازی یکسری از ارک ها دارای اطلاعات حیاتی در مورد کاپیتان ها هستند که با به دام انداختن آنها و گرفتن اعتراف از آنها ، سیستم Nemesis فعال شده و پلیر می تواند در مورد کاپیتان مورد نظر اطلاعات مهمی از جمله نقاط ضعف و قوتشان پی ببرد . این سیستم بدان جهت طراحی شده تا شما بتوانید دشمن خود را به خوبی شناخته و با تکیه بر نقاط قوت خود و ضربه زدن به نقاط ضعف دشمن ، آنها را نابود سازید . پس از پایان هر ماموریت ، یکسری XP به شما اعطا می شود که با استفاده از آنها می توانید مهارت های مختلف را در درخت مهارت باز کنید . در ضمن برای ارتقا سلاح باید یکسری مراحل خاص را که در سرتاسر نقشه بازی پراکنده شده اند را طی نمایید .

مشخصات بازی Middle-earth Shadow of Mordor :

نام بازی : Middle-earth Shadow of Mordorپلتفرم : PS4زبان : انگلیسیسال انتشار : 2014شرکت سازنده : Monolithمنتشر کننده : Warner Bros. Interactiveسبک بازی : اکشن و ماجرایینوع فایل : PKGرده بندی سنی : +18لینک مرتبط : PlayStation

Middle-earth Shadow of Mordor

لینک دانلود