تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی MORTEM – PC

MORTEM اولین بازی ترسناک است که توسط Nighthood Games توسعه داده شده است. شما تیموتی کالینز هستید شما از کار به خانه می روید و خانه خود را وارد کنید. در ابتدا سکوت بسیار عمیق است، شما متوجه هستید که هیچ کدام از خانواده های شما در خانه نیستند. اما پس از آن در شکاف دیوارها و خنک کردن پشت خود وجود دارد. صداها در تاریکی تقریبا آشنا هستند. کمپانی بازی سازی Nighthood Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

MORTEM.center

مشخصات بازی MORTEM:نام بازی :  MORTEMپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Nighthood Gamesمنتشر کننده : Nighthood Gamesسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

MORTEM

لینک دانلود