دانلود بازی Nightwolf Survive the Megadome – PC نسخه Early Access

بازی Nightwolf Survive the Megadome با الهام از عناوین فرقه مانند Interstate ’76، Vigilante 8 سری، Twisted Metal، صدای VHS 80، با موسیقی با اکتان بالا، موسیقی سنتی و مکانیک لایت سرکش ترکیب شده است. Nightwolf: Survive The Megadome یک بازی جدید در سبک مبارزه با وسایل نقلیه است. شما به عنوان یک رقابت کننده در عرصه معروف ترین ورزش خون در جهان بازی می کنید – Megadome، که در آن شما باید موضع خود را در برابر برخی از خطرناکترین موتر های قاتلان خارج کنید. شما گلادیاتور روز مدرن هستید، سوار شدن شما سلاح شماست و شهرت شما می تواند تفاوت بین مرگ در جدال می باشد. کمپانی بازی سازی CYBERPHO یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Nightwolf.Survive.the.Megadome.center

مشخصات بازی Nightwolf Survive the Megadome:نام بازی :  Nightwolf Survive the Megadomeپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : CYBERPHOمنتشر کننده : CYBERPHOسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Nightwolf Survive the Megadome

لینک دانلود