تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Starwalker – PC

بازی Starwalker یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های ماجرایی است که در سال 2014 توسط کمپانی بازی سازی مطرح MP Game Studios تولید و توسط همین کمپانی نیز منتشر گردید. در این باز شما محیط های مختلفی را تجربه خواهید کرد که در نوع خود بی نظیرند. این بازی به شما احساس هیجانی مضاعف می دهد که به نوعی شما نیز مانند سایر پلیرها که در مورد این بازی نظر داده اند، معتاد این بازی خواهید شد. این بازی از نظر محیط گرافیکی چندان خوب به نظر نمی رسد اما همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی MP Game Studios یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: در این بازی جهان تمام شده است. وقتی بیگانگان آمدند پیام هایشان صلح آمیز بود اما بعد از آن همه چیز شروع شد. بیگانگان تمام شهرهای بزرگ را نابود کردند و تمام سیاره زمین را از بین بردند. چیزی پابرجا نبود. اکنون آنها برای بازماندگان شکار می کنند و شما یکی از آنها هستید. شما آخرین فرد بازمانده هستید، اما شما در جهان تنها نیستید. با کمک یک سفینه فضایی بیگانه، شما می توانید راه خود را به یک کهکشان دور، که در آن شما می توانید یک زندگی جدید شروع کنید بیابید.

Starwalker.center

مشخصات بازی Starwalker:نام بازی :  Starwalkerپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2014شرکت سازنده : MP Game Studiosمنتشر کننده : MP Game Studiosسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Starwalker

لینک دانلود