تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Strangers of the Power 2 – PC

Strangers of the Power 2 عنوان یکی از بازی های پرطرفدار سبک فکری است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی Tuomo Laine ساخته شده است. داستان بازی از این قرار است که قلعه در شهر Cloudfall توسط شیطان بد گرفته شده است. پرنس هلیوس فضیلت عظیمی را برای هر کسی که قادر است قلعه خانواده اش را پاک کند و نظم را به شهر برساند، ارائه داده است. این وظیفه شما است، به عنوان یک مهاجمان برای کمک به شکست این شر، صلح را به دست آورید و هر چیزی که در آن است انگیزه های شخصی خود را هدایت کنید. این بازی دارای محیطی جذاب و جالب است که هر پلیری را می تواند مجذوب خود کند.

سایر مشخصات بازی: محیط گرافیکی این بازی بر خلاف این که چندان طبیعی به نظر نمی رسد ولی تا حد امکان سعی شده است که جزئیات فراوانی در آن گنجانده شود. کمپانی بازی سازی Tuomo Laine در سالهای آتی با تولید عناوین زیادی از بازی ها در سبک های مختلف باعث شده تا علاقه مندان خاص خود را مجذوب گیم پلی بازی های خود کند. این کمپانی در نشست های بین المللی نقد و بررسی بازی ها که هر سال برگذار می شود توانسته افتخاراتی را نیز کسب نماید. بازی معرفی شده دارای گیم پلی سبک و ساده ولی دوست داشتنی است. اگر شما نیز دوستدار این سبک از بازی ها هستید پس پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان این بازی زیبا را از دست ندهید.

Strangers.of.the.Power.2.center

مشخصات بازی Strangers of the Power 2:نام بازی :  Strangers of the Power 2پلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Tuomo Laineمنتشر کننده : Tuomo’s gamesسبک بازی : فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Strangers of the Power 2

لینک دانلود