تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Lynda Adobe XD CC New Features

طراحی و ساخت نمونه اولیه وب سایت ها و برنامه های تلفن همراه با این نرم افزار بسیار آسان و کار آمد است . Adobe XD بهترین گزینه و راه حل برای طراحان UX است تا به بهترین نتیجه برسند . در این نرم افزار طراحی بصری , نمونه سازی , wireframing و تست نسخه آزمایشی و ابتدایی به صورت XD ساخته شده است و تنها جایگزین همه ابزارهای موجود خواهد شد، بلکه یک برنامه سبک وزن و آسان برای استفاده طراحان رابط کاربری و تجربیات کاربر است که برای ایجاد و اتصال رابط ها با هم در وب، دسکتاپ و سیستم عامل های تلفن همراه مورد استفاده قرار می گیرد . تب طراحی و ابزار های متن دارای ویژگی های ساده هست که برای طراحی های شما مورد استفاده قرار خواهند گرفت . در این نرم افزار تب نمونه اولیه برای پیش نمایش و اشتراک گذاری طراحی ها ساخته شده است . این دوره بخشی از تغییرات اساسی Creative Cloud 2017 را از جمله گسترش طراحی ها، راه های جدید برای کار با رنگ و متن، و نمونه ای از پیش نمایش در دستگاه ها را نشان میدهد.

طرح های پایان یافته یا در حال پیشرفت می تواند به راحتی ا طریق لینک های عمومی اشتراک گذاری شود که قابلیت باز شدن بر روی تلفن های همراه را نیز دارد , این اشتراک گذاری باعث خواهد شد هر کسی طرح شما را بررسی کرده و نظر خود را بیان کند . این نرم افزار بعد ها به گفته شرکت Adobe بیشتر توسعه داده خواهد شد و یکی از این توسعه های وعده داده شده تولید خودکار Xcode Storyboards در iOS است ولی این نسخه همچنان از ویژگی های خوی برخوردار است . فیلم آموزشی Lynda Adobe XD CC New Features توسط یکی از حرفه ای ترین گرافیست ها بنام Paul Trani طراحی شده که در کمتر از 1 ساعت به شما نحوه کارکرد با برنامه ادوب اکسپرینس دیزاین سی سی را می دهد . این فیلم آموزشی توسط کمپانی مشهور لیندا برای عموم عرضه شد و شما می توانید این مجموعه را دریافت نمایید . امیدواریم که از دانلود فیلم آموزش آشنایی با ویژگی های جدید ادوب اکسپرینس دیزاین سی سی لذت ببرید .

مشخصات فیلم آموزشی Lynda Adobe XD CC New Features :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Paul Trani– پروژه تمرینی : دارد– مدت زمان آموزش : 33 دقیقه و 22 ثانیه– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد سرفصل های فیلم آموزشی Lynda Adobe XD CC New Features :– طراحی و وارد کردن اشکال و گرافیک– استفاده از ابزار های رنگ جدید– استفاده از لایه ها– ایجاد و ویرایش علامت ها– پیش نمایش در یک دستگاه   

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Lynda Adobe XD CC New Features

لینک دانلود