تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Lynda Adobe XD CC New Features

طراحی و ساخت نمونه اولیه وب سایت ها و برنامه های تلفن همراه با این نرم افزار بسیار آسان و کار آمد است . Adobe XD بهترین گزینه و راه حل برای طراحان UX است تا به بهترین نتیجه برسند . در این نرم افزار طراحی بصری , نمونه سازی , wireframing و تست نسخه آزمایشی و ابتدایی به صورت XD ساخته شده است و تنها جایگزین همه ابزارهای موجود خواهد شد، بلکه یک برنامه سبک وزن و آسان برای استفاده طراحان رابط کاربری و تجربیات کاربر است که برای ایجاد و اتصال رابط ها با هم در وب، دسکتاپ و سیستم عامل های تلفن همراه مورد استفاده قرار می گیرد . تب طراحی و ابزار های متن دارای ویژگی های ساده هست که برای طراحی های شما مورد استفاده قرار خواهند گرفت . در این نرم افزار تب نمونه اولیه برای پیش نمایش و اشتراک گذاری طراحی ها ساخته شده است . این دوره بخشی از تغییرات اساسی Creative Cloud 2017 را از جمله گسترش طراحی ها، راه های جدید برای کار با رنگ و متن، و نمونه ای از پیش نمایش در دستگاه ها را نشان میدهد.

طرح های پایان یافته یا در حال پیشرفت می تواند به راحتی ا طریق لینک های عمومی اشتراک گذاری شود که قابلیت باز شدن بر روی تلفن های همراه را نیز دارد , این اشتراک گذاری باعث خواهد شد هر کسی طرح شما را بررسی کرده و نظر خود را بیان کند . این نرم افزار بعد ها به گفته شرکت Adobe بیشتر توسعه داده خواهد شد و یکی از این توسعه های وعده داده شده تولید خودکار Xcode Storyboards در iOS است ولی این نسخه همچنان از ویژگی های خوی برخوردار است . فیلم آموزشی Lynda Adobe XD CC New Features توسط یکی از حرفه ای ترین گرافیست ها بنام Paul Trani طراحی شده که در کمتر از 1 ساعت به شما نحوه کارکرد با برنامه ادوب اکسپرینس دیزاین سی سی را می دهد . این فیلم آموزشی توسط کمپانی مشهور لیندا برای عموم عرضه شد و شما می توانید این مجموعه را دریافت نمایید . امیدواریم که از دانلود فیلم آموزش آشنایی با ویژگی های جدید ادوب اکسپرینس دیزاین سی سی لذت ببرید .

مشخصات فیلم آموزشی Lynda Adobe XD CC New Features : – ژانر : آموزشی – شرکت سازنده : Lynda – مدرس : Paul Trani – پروژه تمرینی : دارد – مدت زمان آموزش : 33 دقیقه و 22 ثانیه – زبان : انگلیسی – کیفیت نمایش : 720×1280 – فرمت فایل : Mp4 – زیرنویس انگلیسی : ندارد – زیرنویس فارسی : ندارد   سرفصل های فیلم آموزشی Lynda Adobe XD CC New Features : – طراحی و وارد کردن اشکال و گرافیک – استفاده از ابزار های رنگ جدید – استفاده از لایه ها – ایجاد و ویرایش علامت ها – پیش نمایش در یک دستگاه      

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Lynda Adobe XD CC New Features

لینک دانلود