تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Lynda Java Design Patterns And APIs For Android

در این دوره شما آموزشی مبنی بر صدا زدن متدها و یا طراحی آنها و همچنین نوشتن فرایندهای غیر همزمان و نحوه استفاده از API برای ذخیره داده ها را تجربه خواهید کرد تا بتوانید به راحتی متن را خوانده و جلوه های گرافیکی ایجاد کنید و صداها را پخش کرده و با سنسورها به راحتی کار کنید . جاوا از جمله زبان های برنامه نویسی پایه می باشد که درسال 1994 توسط یکی از مهندسین شرکت سان به نام جیمز گوسلینگ نوشته شده است . اندورید یکی از رایج ترین و حرفه ای ترین سیستم عامل های گوشی های هوشمند می باشد که توسط بیش از 30 کمپانی مشهور پشتیبانی می شود . سیستم عامل اندروید بصورت Open Source می باشد و توسعه دهندگان می توانند با استفاده از Android SDK برنامه های مختلفي براي آن بنویسند .

فیلم آموزشی Lynda Java Design Patterns And APIs For Android توسط یکی از مجرب ترین استید بنام دیوید گاسنر طراحی شده و کمپانی مشهور لیندا این فیلم آموزشی را برای عموم عرضه کرد . به گفته سازنده با آموزش این دوره می توانید به راحتی خواندن متن, نمایش گرافیک, نحوه استفاده از بسته های جاوا, استفاده از سنسورهای دستگاه های شتاب سنج, پخش صوتی و غیره را انجام دهید . از جمله سرفصل های این مجموعه آموزشی می توان پیاده سازی اندروید با جاوا, الگوهای رایج طراحی جاوا در اندروید, اندروید SDK, پکیج ویژه جاوا برای اندروید و غیره را نام برد . امیدواریم که از دانلود فیلم آموزشی Lynda Java Design Patterns And APIs For Android لذت ببرید .

مشخصات فیلم آموزشی Lynda Java Design Patterns And APIs For Android :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : David Gassner– مدت زمان آموزش : 2 ساعت و 48 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد سرفصل های فیلم آموزشی Lynda Java Design Patterns And APIs For Android :– پیاده سازی اندروید با جاوا– الگوهای رایج طراحی جاوا در اندروید– اندروید SDK– پکیج ویژه جاوا برای اندروید مباحث فیلم آموزشی Lynda Java Design Patterns And APIs For Android :– آماده سازی محیط توسعه– بهینه سازی کد جاوا برای اندروید– بسته بندی و اجرا برنامه های اندروید– بهینه سازی کد جاوا برای اندروید– پیاده سازی رابط اداره کننده رویداد– تعریف روش پاسخ به تماس های سفارشی– کار با بسته های جاوا اندروید SDK– ذخیره سازی داده ها– خواندن فایل های متنی– تجزیه JSON و XML داده– مدیریت سنسور دستگاه– بازی صوتی   

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Lynda Java Design Patterns And APIs For Android

لینک دانلود