تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی مستند معماری فضاها و مکان های شهری Lynda Spaces And Places by Kevin Sloan Studio

معماری سبک طراحی و شیوه ساخت و ساز ساختمان‌ها و دیگر سازه‌های فیزیکی است . معماری، هنر و فن طراحی و ساختن بناها، فضاهای شهری و دیگر فضاهای درونی و بیرونی برای پاسخ هم‌آهنگ به نیازهای کارکردی و زیباشناسانه است. باید معماری را از مهندسی سازه و ساخت و ساز متمایز ساخت. گرچه بسیاری از بناها نظیر خانه‌ها و مکان‌های عمومی کاملاً در حیطهٔ دانش معماری‌ است . برخی سازه‌ها و بناهای دیگر مثل یادمان‌ها، پل‌ها، کارخانه‌ها و غیره وجود دارند که در مرزی بین معماری و مهندسی یا معماری و هنر قرار می‌گیرند. معماری وسیله واقعی سنجش یک ملت است و از آنجایی که معماری یکی از مظاهر بیرونی فرهنگ یک جامعه است نماد مناسبی برای مطالعه فرهنگ آن جامعه محسوب می‌شود و هر فرهنگ دارای معماری مختص به خود است.معماری یک هنر اجتماعی است. معماران گاه بناهایی را با ایده‌های شخصی طراحی می‌کنند و حتی می‌سازند، ولی بیشتر ساختمان‌ها با توجه به نیازهای اجتماعی طراحی می‌شوند.

معمولاً از معماران انتظار می‌رود که یک ساختمان مشخص را در یک مکان مشخص طراحی کنند. در روند ساخت یک ساختمان افراد زیادی درگیر می‌شوند؛ به مقدار زیادی سرمایه و منابع و به تخصص‌های دیگری به جز معمار نیاز است. هم‌چنین قوانین و آیین‌نامه‌های ساختمانی، تصمیم‌گیری‌های معمار را محدود می‌کنند. طراحی شهری فرایندی است که به شکل‌دهی فیزیکی بافت‌های مختلف شهری و روستایی منجر می‌شود و با رویکرد ساختارگرایی به ایجاد اماکن متعدد می‌پردازد و طراحی ساختمان‌ها، فضاها و چشم اندازها را در برمی گیرد و نهایتاً جریانی را به راه می‌اندازد که به عمران و آبادی شهری کمک می‌کند. طراحی بخشی از هنر سازمان دادن فضای کالبدی است که با رشته‌های مختلف علمی و هنری مانند برنامه‌ریزی شهری، معماری و منظر سازی، مهندسی فنی، مهندسی ترافیک و حمل و نقل روانشناسی، جامعه شناسی و اقتصاد سر و کار دارد و در عین حال با سیاست و فرهنگ نیز ارتباط پیدا می‌کند و دامنهٔ فعالیتش بسیار گسترده‌است. فیلم آموزشی Lynda Spaces And Places by Kevin Sloan Studio توسط یکی از بهترین مدرسین بنام Kevin Sloan طراحی شده و کمپانی مشهور Lynda این مجموعه را برای عموم عرضه کرد . امیدواریم که از دانلود فیلم آموزش مستند معماری فضاها و مکان های شهری لذت ببرید .

مشخصات فیلم آموزشی Lynda Spaces And Places by Kevin Sloan Studio :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Kevin Sloan– پروژه تمرینی : ندارد– مدت زمان آموزش : 21 دقیقه و 15 ثانیه– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد  

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Lynda Spaces And Places by Kevin Sloan Studio

لینک دانلود