دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود فیلم مستند The Workers Cup 2017

در سال 2022، قطر بزرگترین رویداد ورزشی در جهان، جام جهانی فیفا را میزبانی خواهد کرد. اما در حال حاضر، دور از نور روشن، ستاره ورزشکاران و طرفداران طرفداران، مسابقات در پشت 1.6 میلیون کارگران مهاجر. کارگران جام یک مستند بلند و بلند برای کسانی است که برای ساختن بهترین صحنه ورزشی تلاش می کنند.شصت درصد کل جمعیت قطر کارگران است. از هند، نپال، بنگلادش، فیلیپین و به طور فزایندهای از آفریقا، بعضی از فقیرترین افراد جهان در حال کار کردن با پایین ترین سطح کار برای اطمینان از جهان هستندجام را می توان در ثروتمندترین کشور جهان میزبانی کرد. این مردان ساعت های بسیار طولانی برای حقوق کم هزینه کار می کنند و در اردوگاه های کار اجباری جدا می شوند که توسط قانون در خارج از شهر نگهداری می شوند.با دسترسی بی سابقه، فیلم ما به طور گسترده ای در یک اردوگاه کارگری قطر به نمایش در می آید که کارگران مهاجر که ما ملاقات می کنیم، مانند یک زندان احساس می کنند. اردوگاه امام سالال مخفیانه بین یک بزرگراه و راه دور از کویر استعمدا از بین نرفته و از ذهن بیرون می آید بنابراین 4000 مرد زندگی می کنند آنجا.ما در یک گروه انتخابی در اردوگاه تمرکز می کنیم که برای شرکت در مسابقات فوتبال برای کارگران انتخاب شده اند: جامی کارگران. این مسابقات توسط همان کمیته سازماندهی جام جهانی 2022 حمایت می شود و 24 شرکت ساختمانی از یک تیم از کارگران دعوت شده اند. در طی این مسابقات ما از مردان پیروی می کنیم، زیرا آنها بین دو افسار گریز از یکدیگر متناوب هستند: آنها قهرمانان را در زمین فوتبال بازی می کنند، اما کمترین اعضای جامعه را از دست می دهند.این فیلم یک عکس از چندین بازیکن در تیم است. این موضوع موضوعات جهانی جاهطلبی، آرزو و مردانگی را بررسی می کند، همانطور که می بینیم که شخصیت های اصلی ما امید، معنا و فرصتی را از شرایط ناگوار از بین می برند. دنیای سرشار از آشفتگی است، آیا در حال تغییر شغل، صحبت کردن با خانواده و یا رفتن به تاریخ است. این به عواقب وحشتناکی برای روان ما قهرمانان ما منجر می شود، زیرا آنها از امید به انگیزهآنها برای اولین بار به قطر می آیند.در نهایت، ارتباط پیچیده خود با ورزش، همانطور که می بینیم قدرت آن را به طور پیوسته متحد می کند و تقسیم جامعه را نشان می دهد….

he Workers Cup 2017.www.download.ir

جام کارگران یک فیلم مستند توسط آدم سوبل، که اولین بار در دنیا خود در تاریخ 19 ژانویه 2017 به عنوان بخشی از جشنواره فیلم ساندنس جشن گرفته است. این فیلم داستان زندگی شرایط و کارهای کارگران مهاجر آفریقایی و آسیایی در قطر و همچنین مسابقات فوتبال به نام کارگران را شرح می دهد. اطلاعات فیلم مستند The Workers Cup 2017 :

کارگردان : Adam Sobel

نویسنده : —

ستارگان : —

محصول کمپانی : —

ساخت کشور : —

+ زبان : English

ژانر : Documentary | Sport

تاریخ انتشار :  8 November 2017

مدت زمان : 1 ساعت و 32 دقیقه

زیرنویس : —

نمرات : IMDb 7.1/10

he Workers Cup 2017

  • 0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *