تبلیغات
تور

Thor-ads

تور باید در نبردی به سبک گلادیاتورها به جنگ دوست قدیمی خود یعنی هالک برود تا از وقوع پایان جهان جلوگیری کند

buttom

تبلیغات
بازی زولا

ZulaAds

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

ZulaCTA

دانلود مجموعه آهنگهای Sirvan khosravi سیروان خسروی

سیروان خسروی خواننده ، آهنگساز و تنظیم کننده خوش ذوق موسیقی پاپ کشورمان میباشد . سیروان خسروی در تاریخ 4 مرداد ماه 1361 زاده شد . او تا کنون سه آلبوم رسمی به نامهای تو خیال کردی بری 85 ، ساعت 9 سال 88 و جاده رویاها را در سال 91 منتشر کرده است . سیروان تا بحال در بیش از 10 آلبوم موسیقی به آهنگسازی و تنظیم پرداخته است . بسیاری بر  این عقیده اند که سیروان خسروی جزو نوایغ موسیقی پاپ و راک کشورمان میباشد و در آینده میتوانید باعث سربلندی کشور عزیزمان در زمینه موسیقی در سطح جهان باشد و بتواند در مارکتهای بزرگ جهانی با بزرگان روز موسیقی به رقابت بپردازد .

سایت دانلود فارسی بنا به تقاضای زیاد بازیدیدکنندگان خود و تقارن با اولین سالگرد انتشار آلبوم زیبای جاده رویا ها از این هنرمند خوب کشورمان تصمیم گرفته است تا مجموعه ای از آهنگها ی سیروان خسروی را در اختیار دوستداران این خواننده و موزیسین جوان کشورمان قرار دهد . امیدواریم از شنیدن این آلبوم زیبا لذت ببرید و این مجموعه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید .

Sirvan-khosravi.www.Download.ir

 

دانلود مجموعه آهنگهای Sirvan khosravi سیروان خسروی با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود