تبلیغات
تبلیغات

دانلود مجموعه انیمیشن Caillou Family

تمام داستان های انیمیشن خانواده ی کی لو در خیابان 17 Pine اتفاق می افتد همانطور که در قسمت ” کجا زندگی می کنم ” به آن پرداخته شده است . کی لو به همراه پدر , مادر و خواهر کوچکتر خود Rosie زندگی می کند . او ماجراجویی های زیادی به همراه خانواده و دوستان خود داشته است و از تخیلات خودش در هر قسمت استفاده می کند . هر قسمت در فصل های 1 الی 3 یک تم داستانی کلی که هرکدام دارای بخش های کوچک است استفاده می شود . قطعه های خنده دار و تصاویری از داستان های بچه ها لحضات شادی را به وجود آورده است . در طول فصل اول بسیاری از داستان ها در ورژن انیمیشن توسط مادربزرگ این خانواده شروه می شود و به نحوی راوی این سریال نیز به شمار می رود . او ابتدا از نوه ی خود تعریف کرده و سپس داستانی از کتاب مربوط به 1997 را دنبال می کند .

دانلود مجموعه انیمیشن Caillou Family

سایر توضیحات : انیمیشن سریالی Caillou یک مجموعه تلوزیونی آموزشی کودکان می باشد که برای اولین بار Télétoon و Teletoon به نمایش درآمده است . اولین پخش این سریال به 15 سپتامبر 2015 بر می گردد . گرچه این مجموعه بعدها به Treehouse TV منتقل شد و در نهایت در 3 اکتبر 2010 به پایان رسید . این مجموعه کارتونی بر اساس کتابی با همین نام نوشته Hélène Desputeaux ساخته شده است . داستان اصلی کتاب نیز مربوط به پسر 4 ساله به نام کی لو می باشد که توسط جهان اطراف خود مجذوب شده است .

دانلود مجموعه انیمیشن Caillou Family

مشخصات انیمیشن سریالی Caillou Family Collection :

– ژانر : انیمیشن – کوتاه – ماجرایی – آموزشی– کارگردان : Hélène Desputeaux– استودیوی سازنده : Elastic Rights– تاریخ انتشار : 1997 – 2010– محصول کشور : کانادا– تعداد فصل : 5– تعداد قسمت : 106– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 240p HDTV– فرمت فایل : MKV– زیر نویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– لینک Wikipedia

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Caillou Family Collection

لینک دانلود