تبلیغات
بازی زولا

Zula-ads-content

Bazikon

تبلیغات
اورجینال بخر

مرکز خرید

ارسال رایگان, با سربع ترین ارسال ممکن به سراسر ایران

اورجینال بخر

دانلود مدل های سه بعدی شخصیت های فیلم و کارتون 3D Models

در این مطلب قصد داریم مدل های 3 بعدی شخصیت های مختلف فیلم و کارتون را برای شما عزیزان قرار بدهیم . همان طور که مطلع هستید امروزه ساخت بازی و انیمیشن دارای طرفداران زیادی در سرتا سر کره خاکی است . برای طراحی بازی نرم افزار های مدل سازی متعددی وجود دارد که به شما کمک می کند مدل های متنوعی برای استفاده در محیط بازی ایجاد نمایید . اما برای صرفه جویی در وقت و رسیدن به بهترین نتیجه استفاده از مدل های آماده همیشه مورد توجه بازی سازان و تهیه کنندگان ساخت انیمیشن قرار داشته است . اگر شما نیز مدل خاصی مد نظر دارید و قصد استفاده در پروژه های خود دارید می توانید در قسمت دیدگاه ها مطرح نمایید تا در صورت امکان برای شما قرار بگیرد .

توضیحات مربوط به مدل های اضافه شده :

Iron Man 3 : مدل سه بعدی زیبا و جذاب مرد آهنی 3 برای استفاده در ساخت بازی و انیمیشن هم اکنون در اختیار شماست . این مدل در 3 فرمت OBJ , MTL و DAE عرضه شده و فایل های تکسچر نیز دی آن قرار داده شده است . این مدل قابل استفاده در تمامی نرم افزار های 3 بعدی سازی از جمله 3D Studio , Unity , Maya , ZBrush , Modo و غیره می باشد .

تصاویری از ساختار مدل Iron Man 3

دانلود مدل های سه بعدی شخصیت های فیلم و کارتون 3D Models

ironman3.3.3dModel.www.Download.ir

ironman3.3dModel.www.Download.ir

Batman V1 : مدل سه بعدی جالب و منحصر به فرد بتمن برای استفاده در محیط های سه بعدی از جمله نرم افزار های بازی سازی و مدل سازی آماده شده است . این مدل در سه فرمت OBJ , MTL و DAE عرضه شده که فایل های تکستچر آن نیز در این مجموعه قرار گرفته است . این مدل همانند تمامی مدل ها با فرمت OBJ قابل استفاده در تمامی نرم افزار های سه بعدی سازی می باشد .

تصاویری از ساختار مدل Batman

دانلود مدل های سه بعدی شخصیت های فیلم و کارتون 3D Modelsدانلود مدل های سه بعدی شخصیت های فیلم و کارتون 3D Models

دانلود مدل های سه بعدی شخصیت های فیلم و کارتون 3D Models از دانلود فارسی با لینک مستقیم

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود