تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود مستند سریالی 2017 Robert Kirkman’s Secret History of Comics +قسمت های 4 تا 6 اضافه شد

به روز رسانی :

1397/02/12 -- قسمت های 4تا 6 فصل یک ضافه شد.
سریال مستند نگاهی عمیق تر به داستان ها، مردم و حوادثی که دنیای کتاب های کمیک را تبدیل کرده اند، می گیرد.رابرت کرکمن، نویسنده خاندان پیاده روی مرده، ستاره های این مجموعه مستند که نگاه عمیق تر به داستان ها، مردم و حوادثی که دنیای کتاب های کمیک را تبدیل کرده اند. تهیه کننده اجرایی رابرت کرکمن (“پیاده روی مرده”)، اولین و مهمترین سازنده کمیک است. او می گوید عشق او برای هنر و صنعت، هیچ محدودیتی ندارد، و او این علاقه را در این سریال مستند به اشتراک می گذارد.همچنین دارای مصاحبه هایی با آیکون های مانند استن لی، پتی جینکینز، لیندا کارتر، کوین اسمیت، فامیک جانسن، جی.ک. سیمونز، میشل رودریگز، و تاد مک فارلین، در میان بسیاری دیگر.مستند به عقب میرود و فیلمهای آرشیوی بزرگ را از افرادی که خط داستان اصلی را توسعه دادهاند، فراهم میسازد، اما جالبتر است، نگاهی به زمانها و نحوه ارتباط آن با افراد درگیر دارد. آنها از تاریخ «Wonder Woman» و تکامل شخصیت پیروی می کنند و در طول راه بسیاری از سران صحبت می کنند که زمینه را برای مشاهده افراد و کمیک ها فراهم می کنند.

Robert Kirkman's Secret History of Comics.www.download.ir

محصول 2017 میلادی کمپانی  (American Movie Classics (AMC یکی از مشهورترین کمپانی های هالیوود. در این مستند ستارگان بزرگ دنیای سینما حضور دارند از جمله Keri Russell, Blaine Anderson, Tom Belding . این مستند تا کنون در یک فصل و شش قسمت ارائه شده و مورد پسند عموم نیز قرار گرفته و فروشی خوبی در شبکه های خانگی نیز داشته است.

اطلاعات مستند سریالی Robert Kirkman’s Secret History of Comics  2017 :

کارگردان : —+ نویسنده : —+ ستارگان : Keri Russell, Blaine Anderson, Tom Belding+ محصول کمپانی :  (American Movie Classics (AMC+ ساخت کشور : USA+ زبان : English+ ژانر : Documentary+ تاریخ انتشار :  12/ November /2017+ تعداد فصل و قسمت : 1 فصل و 6 قسمت+ زیرنویس : —

نمرات : IMDb 8.1/10

Robert Kirkman’s Secret History of Comics 2017

لینک دانلود