تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود مستند Rise Of the Machine

مستند Rise Of the Machine ، مستند سریالی جذاب و دیدنی دیگری از History Channel می باشد که در آن به بررسی ابر ماشین هایی که به دست بشر ساخته شده است می پردازد و شما را با مراحل ساخت آن ها و نحوه استفاده آن ها در کارهای مختلف را نشان خواهد داد . تیم تهیه کننده مستند Rise Of the Machine  در هر قسمت به بررسی موضوع جداگانه ای می پردازند و ضمن نمایش مراحل تولید این ابر ماشین ها با مهندسان سازنده این پروژه های عظیم مصاحبه می نماید و آشنا می سازد .

قسمت 1 – Super Airship : این قسمت به بررسی نوعی هواپیما که بیشتر آن را در درون کارتون ها و مستندهای تخیلی دیده اید می پردازد و خواهید دید که چگونه انسان ها با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته موفق به ساخت آن شده اند .

قسمت 2 – Mega Truck : در این قسمت با یک ابر کامیون مواجهه می شود که با کامیون هایی که تا کنون دیده اید متفاوت بوده و در پروژه هایی که نیاز به یک کامیون با حجم بار بسیار بالا می باشند استفاده می شوند .

قسمت 3 – Super.Ship : در این قسمت تیم تهیه کتننده به بررسی کشتی های بزرگ می پردازند و شما را با انواع آن ها آشنا می سازند .

قسمت 4 – Bullet Train : این قسمت به بررسی یکی از قطارهای شهری که دارای سرعت فوق العاده و امکانات باورنکردنی است می پردازد .

قسمت 5 – Digger : این قسمت به بررسی یک حفر کننده 800 تنی می پردازد .

قسمت 6 – Heavyweight Helicopter : قسمت ششم به بررسی یک هلیکوپتر عجیب می پردازد که دارای شکلی متفاوت با آنچه که تا کنون مشاهده کرده اید می باشد و قادر است که وسایل مختلف با وزن های بسیار زیاد را حمل نماید .

قسمت 7 – Ultimate Dragster : این قسمت به بررسی یکی از جذاب ترین مسابقات ماشین سواری سرعت که در آن ماشین هایی با سرعت بالا که دارای شکل خاصی نیز می باشند می پردازد .

تصاویری از مستند Rise Of the Machine

Rise Of the Machine

ژانر : مستند – علمی

تعداد فصل ها : 1

تعداد قسمت ها : 9

کیفیت نمایش : 480p

فرمت نمایش : Avi

دانلود مستند Rise Of the Machine با لینک مستقیم و بصورت رایگان از دانلود فارسی

لینک دانلود