تبلیغات
بازی زولا

Zula-ads-content

Bazikon

تبلیغات
سافت یاب

بنر تبلیغات سافت یاب

محافظت از حریم شخصی شما در تمامی دستگاه ها

اورجینال بخرید

دانلود مستند Rise Of the Machine

مستند Rise Of the Machine ، مستند سریالی جذاب و دیدنی دیگری از History Channel می باشد که در آن به بررسی ابر ماشین هایی که به دست بشر ساخته شده است می پردازد و شما را با مراحل ساخت آن ها و نحوه استفاده آن ها در کارهای مختلف را نشان خواهد داد . تیم تهیه کننده مستند Rise Of the Machine  در هر قسمت به بررسی موضوع جداگانه ای می پردازند و ضمن نمایش مراحل تولید این ابر ماشین ها با مهندسان سازنده این پروژه های عظیم مصاحبه می نماید و آشنا می سازد .

قسمت 1 – Super Airship : این قسمت به بررسی نوعی هواپیما که بیشتر آن را در درون کارتون ها و مستندهای تخیلی دیده اید می پردازد و خواهید دید که چگونه انسان ها با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته موفق به ساخت آن شده اند .

قسمت 2 – Mega Truck : در این قسمت با یک ابر کامیون مواجهه می شود که با کامیون هایی که تا کنون دیده اید متفاوت بوده و در پروژه هایی که نیاز به یک کامیون با حجم بار بسیار بالا می باشند استفاده می شوند .

قسمت 3 – Super.Ship : در این قسمت تیم تهیه کتننده به بررسی کشتی های بزرگ می پردازند و شما را با انواع آن ها آشنا می سازند .

قسمت 4 – Bullet Train : این قسمت به بررسی یکی از قطارهای شهری که دارای سرعت فوق العاده و امکانات باورنکردنی است می پردازد .

قسمت 5 – Digger : این قسمت به بررسی یک حفر کننده 800 تنی می پردازد .

قسمت 6 – Heavyweight Helicopter : قسمت ششم به بررسی یک هلیکوپتر عجیب می پردازد که دارای شکلی متفاوت با آنچه که تا کنون مشاهده کرده اید می باشد و قادر است که وسایل مختلف با وزن های بسیار زیاد را حمل نماید .

قسمت 7 – Ultimate Dragster : این قسمت به بررسی یکی از جذاب ترین مسابقات ماشین سواری سرعت که در آن ماشین هایی با سرعت بالا که دارای شکل خاصی نیز می باشند می پردازد .

تصاویری از مستند Rise Of the Machine

Rise Of the Machine

ژانر : مستند – علمی

تعداد فصل ها : 1

تعداد قسمت ها : 9

کیفیت نمایش : 480p

فرمت نمایش : Avi

دانلود مستند Rise Of the Machine با لینک مستقیم و بصورت رایگان از دانلود فارسی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود