دانلود نرم افزار آناليز و طراحی لرزه ای انواع پل CSI Bridge 2018 v20.2.0

به روز رسانی :

1397/07/03 نسخه جدید اضافه شد.

پل های معلق ، پل های متصل به کابل ، پل های طبقاتی و دیگر انواع پل هایی که به منظور های مختلف ساخته می شوند مانند پل های روی آبی ، پل های برشی یا پل های هوایی را می توان با نرم افزار CSI Bridge 2018 طراحی و مدل سازی کرد . رابط کاربری ساده ی نرم افزار CSI Bridge 2018 همراه با کنترل ها و ویژگی هایی آبجکت محور مدلسازی این امکان را به کاربر می دهد تا به راحتی و با بهره وری تمام به مهندسی و طراحی پل ها بپردازید . همچنین کاربر می تواند با استفاده از ویزارد برنامه به صورت گام به گام به طراحی و مدلسازی بپردازد . ویژگی های مدل سازی پیشرفته و تکنیک های آنالیزگر حرفه ای نرم افزار تاثیر بسیاری در افکت ها دینامیک و  رفتارها و حرکات کششی ایجاد می کنند . نرم افزار CSI Bridge 2018 پیشروترین ، حرفه ای ترین و قدرتمند ترین نرم افزار ساخت و طراحی مدل در جهان می باشد .

Untitled

ویژگی های نرم افزار CSI Bridge 2018 :

دارای یک آرایه گسترده ای از بخش های پارامتری از جمله جعبه بتن تیرهای از پیش ساخته ، تیرهای U ، جعبه های فلزی و پل دوبار شاهین تراز و فولاد

تجزیه و تحلیل ، بهینه سازی طراحی و تولید گزارش های خروجی

– طراحی لرزه ای انواع پل

– قدرت بالای پاسخگویی و عکس العمل رابط کاربری نرم افزار

– امکان شخصی سازی نوار ابزار در رابط کاربری

زیر سازی پل بسیار با دقت

دارای یک کتابخانه ی قدرتمند از مدل های مختلف

مدل سازی ساختارهای سه بعدی و مواد جامد

تجزیه و تحلیل کمانش غیر خطی

– آنالیز و طراحی تخصصی پل و سیستم های جانبی

درباره کمپانی Csiamerica :

در سال 1975 تاسیس شده است ، (CSI) در سطح جهان به عنوان رهبر پیشگام در ابزارهای نرم افزاری برای مهندسی سازه و زلزله شناخته شده است . نرم افزار های CSI توسط هزاران نفر از شرکت های مهندسی در بیش از 160 کشور برای طراحی پروژه های بزرگ ، از جمله تایپه 101 برج در تایوان ، مرکز تجارت جهانی در نیویورک ، ورزشگاه های المپیک 2008 پرندگان آشیانه در پکن و با استفاده از کابل-ماند CENTENARIO پل کانال پاناما ساخته شده است . 

CSI Bridge 2018

لینک دانلود