دانلود نرم افزار TWI RiskWise for Process Plant v6.1.36681 – Win

TWI RiskWise for Process Plant

یک نرم افزار کارآمد برای مدیریت بازرسی فنی مبتنی بر ریسک است. RBI یا RBI یک راه خوب برای اولویت بندی و مدیریت برنامه های کاری و عملیاتی بر اساس خطر فعالیت ها و تجهیزات است. با تمرکز منابع بازرسی ، نگهداری در مکانهای پرخطرتر ، RBI شانس موفقیت در عملیات را با تأثیر مستقیم بر پس انداز هزینه افزایش می دهد. هنگامی که RBI را به درستی انجام می دهید ، بسیاری از مشکلات مدیریتی و مسائل مربوط به برنامه ریزی وقت گیر نخواهد بود. برای این منظور نرم افزارهای مختلفی ارائه شده است که

نرم افزار TWI RiskWise for Process Plant

را به یکی از نرم افزارهای پیشرو در این زمینه تبدیل کرده است. این برنامه بستری حرفه ای ها و افراد درگیر در یک پروژه صنعتی یا عملیاتی را قادر ساخته است تا بتوانند به راحتی پرونده های مربوط به پروژه را کنترل کرده و در مراحل کنترل منظم ، پایگاه داده اطلاعات معاینه فنی را به روز کنند. این برنامه ساده طراحی شده است و کل فرایند در یک محیط گرافیکی صورت می گیرد. در اینجا می توانید به راحتی به اسناد قدیمی و جدید دسترسی پیدا کنید. بسیاری از کارها ، مانند شماره گذاری ، به صورت خودکار بایگانی می شوند ، اگرچه در اینجا می توان تغییراتی ایجاد کرد. یک برنامه جستجوگر پیشرفته وجود دارد که به شما امکان می دهد متن کامل را در اسناد و اطلاعات ذخیره شده جستجو کنید. این برنامه می تواند به عنوان یک تیم و شبکه کار کند ، بنابراین می توانید از آن به عنوان تیم با همکاران خود استفاده کنید. TWI RiskWise for Process Plant بیش از 10،000 کاربر در سراسر جهان دارد و توانسته است خطرات موجود را در بسیاری از بخش های صنعت و پروژه ها بطور چشمگیری کاهش دهد.
نام: TWI RiskWise for Process Plant
شرکت سازنده: TWI Software
ورژن: v6.1.36681
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

TWI RiskWise for Process Plant v6.1.36681 - win

RiskWise is an efficient software for managing risk-based technical inspection. RBI or RBI is a good way to prioritize and manage work and operational plans based on the risk of activities and equipment. By focusing inspection resources, maintenance on more risky locations, the RBI increases the chances of the operation being successful, with a direct impact on cost savings. When you do the RBI correctly, many management problems and scheduling issues will not be time-consuming. For this purpose, various software have been provided, making RiskWise one of the leading software in this field.

لینک دانلود