تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Talisman: Origins v23.06

Talisman: Origins

یک بازی اندروید در زمینه گیم های کارتی می باشد. تمرکز اصلی این بازی بر روی ماموریت های تک نفره و ماجراجویی های مهیج می باشد. در این بازی شما باید در قالب انجام بازی های کارتی به فهمیدن راز نحوه ساخت پادشاهی Crown of Command بپردازید. تعداد 10 قهرمان در بازی قرار داده شده است که با کسب امتیاز بیشتر در هر مرحله می توانید آنها را خریداری کرده و یا ویژگی های آنها را افزایش دهید. یکی از ویژگی های این بازی طولانی بودن آن می باشد. در واقع به گفته سازنده بازی، به اتمام رساندن این بازی حدود 50 ساعت زمان خواهد برد که برای یک بازی کارتی مقدار بسیار زیادی بوده و می تواند شما را تا ساعت ها سرگرم نماید. یکی دیگر از ویژگی های بازی پایان متفاوت می باشد. در واقع در ابتدای بازی می توانید قهرمان خود را از میان نیروهای خبیث و یا افراد نیکوکار انتخاب نمایید که در هر حالت پایان متفاوتی در انتظار شما می باشد.

بازی Talisman: Origins

توسط شرکت Nomad Games طراحی و تولید شده است که توانسته با کسب امتیاز 4.1 و دانلود بیش از 10 هزار بار توسط کاربران گوگل پلی، به یکی از برترین بازی های سبک کارتی در اندروید تبدیل شود. برای مشاهده بخشی از محیط بازی می توانید ویدیو زیر را تماشا کنید. 
نام: Talisman: Origins
حجم فایل: 112 مگابایت
شرکت سازنده: Nomad Games
ورژن: v23.06
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: APK
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: کارتی
مناسب برای گروه سنی: بالای 3 سال
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Talisman: Origins v23.06

Discover the untold story behind the Talisman board game! Adventure through epic quests and face mighty challenges using the full rule-set of the Revised 4th Edition of Talisman. Play through the historic events that forged the world of Talisman, such as the creation of the Crown of Command, the return of the dragons, the Ifrit war and the rise of the guilds.

لینک دانلود