تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Adobe Animate CC 2018 v18.0.2 برای مک

به روز رسانی :

1397/08/13 نسخه v18.0.2 اضافه شد .

Adobe Animate CC 2018 نرم افزاری است که نسخه جدید آن برای کاربران مکیناش هم اخیرا از طرف شرکت معروف Adobe عرضه شده است . این نرم افزار شما را به عصر جدیدی از ساخت انمیشن در هر پلت فرم و سبک و با هر دستگاهی که در اختیار دارید دعوت می کند تا در کمترین زمان به بهترین نتیجه در این ضمینه برسید . Adobe Animate CC این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از ابزار های نقاشی و انمیشن سازی پیشرفته , انمیشن های تعاملی طراحی کرده و آن ها را به راحتی در پلت فرم های multiple از جمله Flash/Adobe AIR , HTML5 canvas و WebGL یا در پلت فرم های مرسوم از جله در تلویزیون و هر نوع کامپیوتر و دستگاه موبایل اشتراک گذاری کرده و پخش کنید . به دلیل وجود تکنولوژی تایم لاین بسیاری از برنامه نویسان و طراحان وب در سراسر دنیا طرفدار این نرم افزار هستند . با استفاد هاز این نرم افزار می توانید زمان کمتری را برای جست و جو صرف کرده و بیشتر زمان خود را با استفاده از 60 میلیون تصاویر با کیفیت بالا , گرافیک , فیلم , اشیائ سه بعدی و امکانات دیگر در داخل برنامه صرف زمان به طراحی های خود کنید تا بهترین نتیجه را با تمرکز کامل بر روی طرح هایتان به دست آورید .

دانلود نرم افزار ساخت انمیشن برای صفحه های وب در مک Adobe Animate CC 2017

قابلیت های نرم افزار Adobe Animate CC 2018 : – حرکت و زوم در انیمیشن ها با استفاده از دوربین ساخته شده مجازی – پشتیبانی از HTML 5 – دارای محیط کار آسان برای افراد تازه وارد – استفاده از ابزار قلم مو حساس برای به دست آوردن نتایج طبیعی تر – دارای 60 میلیون تصاویر با کیفیت بالا , گرافیک , فیلم , اشیائ سه بعدی و امکانات دیگر – تبدیل تبلیغات مبتنی موجود بر فلش به بوم HTML5 و بهینه سازی آن برای هر مرورگر –  استفاده از تکنولوژی تایم لاین ، پشتیبانی از فرمت 4K، همگام سازی آسان با فایل های صوتی – ساخت انمیشن برای صفحه های وب بدون نیاز به کد نویسی های دردسر ساز  

Design interactive vector and bitmap animations for games, apps, and the web.  Bring cartoons and banner ads to life.  And add action to tutorials and infographics. With Animate CC, you can quickly publish to multiple platforms and reach viewers on desktop, mobile, and TV. The industry’s leading animation toolset lets you create apps, ads, and amazing multimedia content that moves across any screen. Create interactive web-based content for games and ads using powerful illustration and animation tools. Build game environments, design start screens and interfaces, create interactive player sprites, and even integrate audio. With Animate, you can do all your asset design and coding right inside the app. Sketch and draw more expressive characters with pressure- and tilt-sensitive vector brushes that work like the real thing. Make your characters blink, talk, and walk with simple frame-by-frame animation. And create interactive web banners that respond to user interactions such as mouse movement, touch, and clicks.

لینک دانلود